Jak nejlépe zabezpečit webové projekty?

(inzerce) Jste si jistí, že vaše firemní stránky nemůže nikdo odposlouchávat? Chraňte je před kyberzločinci, tradiční autorita Thawte nyní nabízí 33% slevu na zabezpečení stránek.
Jak nejlépe zabezpečit webové projekty?

Klepněte pro větší obrázekKdyž v roce 1995 založil Mark Shuttleworth v garáži svých rodičů společnost Thawte, chtěl vyvinout bezpečný webový server, který by nebyl brzděn tehdejšími omezeními exportu šifrovacích technologií v USA. Server se jmenoval Sioux a vycházel ze systému Apache. Thawte se však postupně začala více zaměřovat na certifikační aktivity a v roce 2000, kdy ovládla 50 % trhu, ji odkoupila společnost VeriSign. Následovala Markova cesta do vesmíru v roce 2002 a v roce 2004 linuxová distribuce Ubuntu.

O zabezpečení webových stránek se také dozvíte více na www.SSLmarket.cz

Dnes chrání citlivá data proti hackerům přes milion vydaných SSL certifikátů Thawte ve více než 240 zemích světa. Který certifikát pro zabezpečení webových stránek byste si vybrali Vy?

Thawte Web Server pro firmy

Jednoznačně nejoblíbenější mezi SSL certifikáty od Thawte je plně důvěryhodný Thawte Web Server, který ve své třídě nemá konkurenci. Díky svému šifrování chrání veškeré citlivé a osobní údaje zadávané na stránkách. Žádný potenciální klient a návštěvník webových stránek nebude obtěžován varovnými hláškami. Silnou výhodou Thawte Web Serveru je vyšší stupeň ověření než mají běžné DV certifikáty, které používají ověření na úrovni domény. Díky němu získáte kompletní identifikaci a ověření firmy, pro kterou je SSL certifikát vystaven.Tento certifikát je proto správnou volbou pro jakýkoliv webový projekt nebo aplikaci.

Největší prodejce SSL certifikátů, SSLmarket.cz, nabízí nyní v akci nejpopulárnější certifikát Thawte Web Server za revoluční cenu.

Klepněte pro větší obrázek

Zabezpečení webových stránek se slevou 33%>>

Thawte Web Server certifikát nachází využití v komerčních webových projektech (např. e-shopy, rezervační systémy), dále ve firemních webech nebo ve veřejných projektech, kde je díky vyššímu stupni ověření SSL certifikátu deklarován provozovatel stránek. Podporuje také technologii SAN/UC.

Náš TIP: Hledáte-li jednoduché zabezpečení webových stránek, zkuste nejlevnější SSL certifikát RapidSSL. Objednání a nasazení vám zabere pár minut.Tento certifikát používá pro své ověření pouze základní ověření na úrovni domény, kdy je zasílán verifikační e-mail. Jeho výhodou je důraz na rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodnou cenu, která je teď nyní díky speciálnímu slevovému kupónu, který najdete na odkazu níže, ještě levnější.
RapidSSL více informací nejlevnější SSL certifikát>>

Nejširší nabídku SSL certifikátů za nejlepší ceny najdete na stránkách www.SSLmarket.cz, které provozuje společnost ZONER software, a.s.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Intel zpomaluje vývoj pro desktopy, Broadwell bude jen v mobilní verzi

Témata článku: Shuttleworth, VeriSign, Bezpečný web, Kompletní id, Projekt, Rezervační systém, Nejlevnější cesta, Webový projekt, Silná doména, Jak, Potenciální klient, Varovný hlas, Mark, Komerční web, Thawte, Největší prodejce, Webová stránka

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači