Jak na přední místa ve vyhledávačích?

Úspěšný web potřebuje zpětné odkazy. Jsou rozhodující pro vyhledávače jako je Seznam či Google. Jak je však levně a rychle získat?

Zapomeňte na staré neefektivní postupy! Dnes se to dělá již chytře.

Nakupujete drahé zpětné odkazy nebo je vyměňujete přes e-mail? Stojí to čas i peníze a pozice ve vyhledávačích se nelepší? Investovali jste do získávání zpětných odkazů horentní sumu, ale posunujete se vpřed hlemýždím tempem nebo se nemůžete hnout z místa? Budí vás ze snu palčivé otázky:

 • Kde vzít dostatek zpětných odkazů?
 • Jak jich získat více než konkurence?
 • Jak finančně zvládnout nákup tak velkého množství odkazů?

Už nemusíte zoufat ani utrácet statisíce za nákup zpětných odkazů. Je zde BackLinks Genius a s ním kvalitní tematické zpětné odkazy levně a v obrovském množství! O nic se nebudete muset starat!

BackLinks Genius na to jde přes blogy!

Blogy zaplavily internet a denně jich přibývá po tisícovkách. Světová síť je doslova napěchována miliony stránek textů, které obsahují klíčová slova, mimořádně oblíbená vyhledávači. Zpětné odkazy v nich jsou součástí přirozeného textu, mají vysokou váhu a nejsou detekovatelné vyhledávači. Mezinárodní projekt BackLinks Genius přináší vskutku geniální řešení zpětných odkazů umístěných do blogů.

Geniálně jednoduché a účinné získávání zpětných odkazů

Na počátku geniálních řešení stojí často jednoduchý nápad. Revoluční systém BackLinks Genius se rozhodl využít obrovského potenciálu blogů na internetu. Vše spočívá v automatickém rozmístění tematických odkazů na vaše weby do článků na stovkách až tisících kvalitních portálů a zaběhlých blogů. Vy jako inzerent získáte obrovský balík cenných zpětných odkazů za neuvěřitelně nízkou cenu a blogger vydělá peníze na tom, co dosud prováděl zadarmo. Vskutku – geniálně jednoduché!

Proč se vyplatí BackLinks Genius?

 • Zpětné odkazy se umístí dovnitř článků a jsou statické, nerozpoznatelné vyhledávači. To maximálně zvýší pozice vašeho webu v přirozených výsledcích fulltextových vyhledávačů.
   
 • Zpětné odkazy jsou vybírány automaticky na základě tematičnosti a kvality daného blogu ke stránce, na kterou cílíte. STOP ručnímu vybírání! SEO odborníci to vyřešili za Vás!
   
 • Máte vše pod kontrolou, díky podrobným statistikám víte přesně, odkud se na Vás odkazuje a jaký to má efekt. Návratnost reklamy je pro nás velmi důležitá.
   
 • Zpětné odkazy nakoupíte super levně. Platíte za každý získaný zpětný odkaz denním odpočtem z kreditu, můžete tedy snadno zastavit a nastartovat kampaně. Také kampaně budou velmi levné!
   
 • Můžete se zúčastnit školení a konferencí pořádaných BackLinks Genius na podporu efektivního fungování a plného využívání systému. Vše za podpory našich specialistů a pro zpestření známými osobnosti v oblasti internetu

Tak co – chcete přeskočit konkurenci díky obrovskému balíku zpětných odkazů? Zaregistrujte se!

Nyní ještě výhodnější BackLinks Genius

Zajistěte si místo na špici vyhledávačů díky BackLinks Genius. Systém BackLinks Genius k mnoha výhodám a benefitům aktuálně přidává další. Co vše můžete využít pro snadné získání zpětných odkazů díky BackLinks Genius v jeho poslední verzi?

Klepněte pro větší obrázek

 • Snadné zadávání klíčových slov - Jejich zadávání je nyní ještě mnohem rychlejší a pohodlnější! Po přidání klíčového slova je ihned možné zadávat další. Pro snadné zadávání klíčových slov je přednastaven jazyk klíčového slova a přednastavena URL klíčového slova dle URL domény. Tabulka klíčových slov byla doplněna polem pro rychlé filtrování.

Klepněte pro větší obrázek

 • Přehlednější uživatelské rozhraní - které se přizpůsobuje aktuálnímu stavu uživatele, např. při výběru typu účtu, navýšení kreditu nebo v úvodu do provizorního systému.
 • Vylepšení zobrazování pozice ve vyhledávačích – přímo v tabulce klíčových slov vidíte na jakých jste pozicích na Seznamu a/nebo Googlu a kolik utrácíte za kolik zpětných odkazů. Efekt je tak snadno viditelný a měřitelný!

Klepněte pro větší obrázek

 • Rychlejší práce s aplikací – klíčové operace byly násobně urychleny, např. zobrazování klíčových pozic až 10 krát! Pokud zadáte svoji reklamu, začne získávat zpětné odkazy již za několik málo minut! Kdo jiný Vám může nabídnout takovou rychlost?

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduché přihlášení a placení zpětných odkazů

Už se těšíte, jak to ostatním na internetu nandáte díky BackLinks Genius? Nyní už stačí jednoduché přihlášení. Otevřete si účet, zaregistrujete konkrétní web, zadáte klíčová slova a URL, na něž chcete cílit, a dobijete kredit. A je to hotové – zpětné odkazy se začnou ihned rozmísťovat! Platit můžete prostřednictvím PayPal nebo Moneybookers, převodem z účtu nebo platební kartou on-line. Získejte geniálně jednoduché, super levné a ultra účinné zpětné odkazy nyní! Tak na co ještě čekáte?Zaregistrujte se!

Další článek: Google chystá velkou modernizaci své blogovací služby Blogger

Témata článku: Jednoduchá pozice, Světová síť, Získaný klíč, Efektivní fungování, Obrovské peníze, Mezinárodní projekt, Genius, Obrovský balík, Vyhledávač, Jednoduchý nápad


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 89

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch