Jak na nejlepší e-shop? Zvolte řešení na míru, které si můžete rozložit do splátek

Prezentace klienta 10. října 2018
Laická i odborná veřejnost kritizuje myšlenku vesmírných billboardů
Každý, komu se podařilo uspět na poli internetového prodeje, vám potvrdí, že e-shop, respektive platforma, na níž e-shop běží, musí šlapat jako hodinky. V opačném případě může i zdánlivá banalita nebo nedodělek způsobit vašim zákazníkům i vašemu podnikání spoustu zbytečných problémů. Máte-li dojem, že fungování vašeho internetového obchodu tak trochu skřípe, zapátrejte po řešení na míru. To sice představuje vyšší vstupní investici, ale ve finále vám ušetří nejen peníze, ale i čas a nervy. A navíc – jestli se vám zrovna nehodí větší vydání, můžete e-shop splácet postupně.
Jak na nejlepší e-shop? Zvolte řešení na míru, které si můžete rozložit do splátek

Možná to sami znáte – když jste se rozhodli rozjet svůj e-shop a s nejistou budoucností jste se oťukávali s internetovým prostředím, pravděpodobně jste pro svůj byznys hledali řešení, které bude jednak funkční, ale především dostupné. Tento požadavek, i když často za cenu kompromisů, plní „krabicové“ e-shopové systémy, které dobře poslouží internetovým začátečníkům, ale se sofistikovanějšími úkoly si mnohdy neporadí.

Ve chvíli, kdy vzkvétající e-shop dospěje do fáze, kdy mu krabicové řešení přestane stačit, je třeba vyhledat komplexnější a efektivnější systém. Vytvořit ho umí například společnost NetDirect, která už 16 let staví e-shopy na míru pro střední a velké firmy a stála u vzniku těch největších hráčů na trhu, jako jsou Alza.cz, Notino nebo Astratex.

NetDirect svým klientům nabízí jednak modulové řešení, ale především vytvoření personalizovaného e-shopu takříkajíc od nuly. Na druhý jmenovaný model vsadila společnost ARDON, která se specializuje na výrobu pracovních oděvů. A rovnou využila možnosti rozložit si náklady na splátky: „Jsme rádi, že jsme mohli využít nově nabízenou službu e-shopu na splátky. Díky postupnému financování jsme získali možnost postavit plně funkční e-shop dle našich představ, který je schopen na sebe okamžitě vydělávat,“ popisuje pozitivní zkušenost s NetDirect Ing. Hana Kovářová, manažerka marketingu ARDON Safety.

Na platformu NetDirect kromě Ardonu a stovek dalších společností spoléhají i firmy, které vévodí české e-commerce scéně, například Démos Trade, Sonepar, Jablotron, Isotra. Řešení na míru od NetDirect využívají také módní značky Bandi Vamos a Desigual nebo prodejci elektroniky Expert Elektro a Tipa.

Propojené podnikání a odborníci na pravém místě

Ideální e-shop by měl fungovat tak, aby svému majiteli i potenciálním zákazníkům šetřil práci i čas. Proto NetDirect při vývoji e-shopů zohledňuje všechna přání klienta i specifika oboru, jemuž se ve svém podnikání věnuje. Soubor požadavků vývojový tým doplní o know-how získané během stovek úspěšných implementací. Výsledkem je řešení postavené na velmi silné a bezpečné platformě, která bez zadýchání zprocesuje i tisíce objednávek za vteřinu.

Úspěšné společnosti, v nichž úměrně s obratem narůstá také byrokracie, vítají, že platformu NetDirect lze napojit na všechny běžné informační systémy. Díky tomu, že se informace sbíhají na jednom místě, mají klienti po implementaci systému o svém podnikání mnohem lepší přehled. A když se přeci jen vyskytne nějaký problém, vyřeší ho některý z desítek zkušených profíků, kterými NetDirect disponuje. Každý z těchto odborníků se specializuje na jeden konkrétní systém, a tak klientovi dokáže poradit rychle a efektivně.

Náklady na e-shop na míru startují na 250 000 Kč, celkovou částku si však lze rozložit do 12 až 18 měsíců. To ocení zejména podnikatelé, kteří chtějí, aby se e-shop začal splácet v průběhu implementace. Díky tomu získají finanční prostředky, které mohou využít na rozvoj svého byznysu a další aktivity spojené s podnikáním.

Další článek: Laická i odborná veřejnost kritizuje myšlenku vesmírných billboardů


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky