Tipy | Zoner Photo Studio | Zonerama

Jak na fotografie v Zoneramě: Bezplatné úložiště nezmenšuje fotky a snadno je nasdílíte [návod]

Současná digitální doba přímo nahrává tomu, abychom se o své snímky podělili prostřednictvím některé z webových galerií. Proč nevyužít Zoneramu, která je kompletně zdarma a můžete zde snímky rovnou zálohovat.

Brněnská společnost Zoner Software je známá zejména díky programu Zoner Photo Studio, který vyvíjí už druhou dekádu. Společně s ním byla před lety představena také on-line galerie Zonerama. Z malého projektu se postupem času vyvinula poměrně komplexní platforma, s jejíž pomocí můžete fotografie nejen sdílet a prezentovat veřejnosti, ale bez problémů ji využijete i jako cloudovou zálohovací službu.

Právě poslední možnost v podobě cloudového úložiště je velmi praktická a díky integraci galerie Zonerama do programu Zoner Photo Studio X je možné vše obstarat z jednoho programu. Samotná Zonerama je samozřejmě dostupná prostřednictvím prohlížeče, kde najdete po založení účtu kompletní nabídku nastavení.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Google, Facebook, Internet, Články z Computeru, Twitter, Tipy, Zoner Photo Studio, JPEG, Zonerama, Twitter účet, Album, Zoner, Galerie, Zoner Software, Full HD, Nastavení, Sdílení, Fotografie, Nahrávání, Odkaz, Zoner Photo Studio XBezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály