Tipy | Zoner Photo Studio | Zonerama

Jak na fotografie v Zoneramě: Bezplatné úložiště nezmenšuje fotky a snadno je nasdílíte [návod]

Současná digitální doba přímo nahrává tomu, abychom se o své snímky podělili prostřednictvím některé z webových galerií. Proč nevyužít Zoneramu, která je kompletně zdarma a můžete zde snímky rovnou zálohovat.

Brněnská společnost Zoner Software je známá zejména díky programu Zoner Photo Studio, který vyvíjí už druhou dekádu. Společně s ním byla před lety představena také on-line galerie Zonerama. Z malého projektu se postupem času vyvinula poměrně komplexní platforma, s jejíž pomocí můžete fotografie nejen sdílet a prezentovat veřejnosti, ale bez problémů ji využijete i jako cloudovou zálohovací službu.

Právě poslední možnost v podobě cloudového úložiště je velmi praktická a díky integraci galerie Zonerama do programu Zoner Photo Studio X je možné vše obstarat z jednoho programu. Samotná Zonerama je samozřejmě dostupná prostřednictvím prohlížeče, kde najdete po založení účtu kompletní nabídku nastavení.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Google, Facebook, Internet, Twitter, JPEG, Tipy, Zoner Photo Studio, Zonerama, Články z Computeru, Galerie, Full HD, Nastavení, Zoner Photo Studio X, Album, Twitter účet, Zoner Software, Zoner, Nahrávání, Odkaz, Fotografie, Sdílení


Určitě si přečtěte

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

** 8 služeb pro sledování leteckého provozu ** Nejznámější je Flightradar24, ale alternativy leckdy prozradí více ** Letadla i v této pohnuté době čile létají a je co pozorovat

Karel Kilián | 14

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk