Reklama

Jak lépe zorganizujete nejen vaši práci? Ovládněte OneNote!

Psaní poznámek je činnost, ve které se těžko hledá dokonalý systém. Lepicí papírky jsou nevzhledné a zmatené, papírový bloček můžete snadno ztratit a snaha o vylovení starých nápadů z hlubin mobilu se zdá jako nemožná.
Jak lépe zorganizujete nejen vaši práci? Ovládněte OneNote!

S digitálním řešením OneNote budete mít všechny poznámky u sebe vždy a všude. Navíc můžete své úkoly uspořádat a rozdělit do přehledných oddílů. Díky snadné navigaci a vyhledávání pak vždy najdete to, co potřebujete. Tento přehledný systém má mnoho výhod a možností využití.

Recepty na jednom místě

Plánujete víkendovou rodinnou oslavu s nabitým menu různých dobrot? Zapomeňte na pracné hledání všech online i offline receptů. Stačí si je předem jednoduše uložit a můžete je prohlížet, přehrávat nebo sdílet prostřednictvím chytré aplikace OneNote. Můžete si připravit také nákupní seznam nebo si dělat souběžně poznámky, zatímco koukáte na video recept.

Kreativní tvorbu budete mít pod palcem

Spí ve vás duše umělce? Probuďte ji v sobě s OneNote. Kreslete si nápady a poznámky doplňujte komentáři. Všechno jednoduše zadáte perem nebo prstem. Nebojte se interaktivity, přes OneNote můžete nahrávat zvukové poznámky, vkládat online videa a přidávat soubory. A nakonec vše jedním kliknutím můžete sdílet s kolegy nebo rodinou.

Klepněte pro větší obrázek

Organizujte svou výuku

Jste student, nebo učitel? S pomocí OneNote pedagogové organizují svoje hodiny a editují obsah předmětů ve vlastním digitálním zápisníku. Vše samozřejmě mohou sdílet se svými kolegy a neustále vylepšovat svoje vzdělávací plány. Žáci zase získají místo, kde budou mít všechny poznámky pohromadě přístupné odkudkoliv.

Poznamenejte si, kde ho seženete

Ať už chcete zefektivnit svou práci, nakopnout kreativitu, nebo si třeba uspořádat všechny recepty, OneNote je ideální pomocník. Na Alza.cz najdete kompletní nabídku produktů Microsoft 365, stačí si jen vybrat a užívat si chytré technologie každý den.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Googlu trvalo 16 měsíců, než do Stadie přidal vyhledávání. Sklidil za to hromadu vtípků

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaŠestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

Šestikolku Perseverance pohání prehistorický procesor. Podobný měl i Apple iMac G3

** Rover pohání prehistorický čip PowerPC 750, prolétlo internetem ** Ve skutečnosti je to složitější, je to jeho kosmická verze ** Jmenuje se BAE RAD750 a příliš nezestárnul

Jakub Čížek
PerseveranceProcesory
Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Telefon, chytré hodinky, notebook a třeba i akční kamera. To jsou všechno přístroje obsahující akumulátory, o které je potřeba se alespoň trochu starat.

Jakub Michlovský
AkumulátoryTipy
„OK, Google“: Praktické příklady, jak vám hlasový Asistent zpříjemní život
Karel Kilián
Hlasový asistentGoogle AsistentChytrá domácnost
Zahoďte Windows, Linux i macOS. Už roky máme českou Helenku z Matfyzu

Zahoďte Windows, Linux i macOS. Už roky máme českou Helenku z Matfyzu

** Ajťáci z Matfyzu už roky vyvíjejí vlastní systém ** Má grafické rozhraní, tetris a kalkulačku ** Studenti se na něm učí programovat

Jakub Čížek
ČeskoOperační systémy
Přehled aprílových vtípků 2021: Ajťáci se dnes opět neberou vážně

Přehled aprílových vtípků 2021: Ajťáci se dnes opět neberou vážně

** Výběr nejlepších aprílových vtípků 2021 ** Článek postupně aktualizujeme ** Pokud sami nějaký objevíte, podělte se v komentářích

Lukáš Václavík
AprílBulvár a vtípky