Jak internet dokáže napomoci a zpříjemnit kursové sázení

Kdo nesází, nevyhraje, ale ani neprohraje. Internet je protkaný informacemi o nadcházejících sportovních utkáních, zároveň s tím přináší poměrně detailní údaje na téma kursového sázení. Jak si mohou vášniví sázkaři s jeho pomocí zvýšit pravděpodobnost případné výhry?
Jak internet dokáže napomoci a zpříjemnit kursové sázení

Patříte-li mezi příznivce kursového sázení, zcela jistě volíte vlastní strategii získávání aktuálních informací. Občasní sázkaři pokouší štěstěnu „střílením od boku“, pokročilejší s neutuchající vervou pročítají statistické tabulky a snaží se jít na věc více vědecky. Kult jen těžko předvídatelného sportovního sázení se rychle rozšířil také vodami internetu, k dispozici je zde řada velice povedených stránek s touto tématikou.

Ve víru čísel a nabídek

První věc, kterou většina sázkařů potřebuje vyřešit, představuje volba vhodné sázkové kanceláře. Dobře známé domácí sázkové kanceláře klienty lákají různými věrnostními programy, ty internetové zase poskytují pohodlnější uzavírání sázek z domova a nemalé vstupní bonusy.

Zajímavým a oblíbeným směrem se vydává česká sázková kancelář Chance, která legislativní zákaz internetového sázení řeší po svém. Jako sázkař si na internetu bez problémů vytvoříte požadovaný tiket z libovolných utkání nabídky a s automatickým propočtem výsledných kurzů i výher. Poté zvolíte, na kterou pobočku se má zaslat, a tu později navštívíte s vygenerovaným identifikátorem. Jednoduchý přístup, který šetří ruční psaní tiketu a urychluje jeho tvorbu.

Bez ohledu na to, které sázkové kanceláře využíváte, můžete ve vodách internetu zalovit po aktuálních statistikách a souhrnu vývoje požadovaného sportovního odvětví. Kromě základních tabulek, jež se vyskytují například v novinách či na teletextu, existují také interaktivní varianty – v libovolné disciplíně můžete porovnávat dva týmy, zjistit, v jakých časových úsecích utkání střílejí nejvíce branek apod. Nespornou výhodu oproti tištěným zdrojům zde představuje aktuálnost čerpaných informací. Mezi statistické krále světa kopané patří například servery www.soccerbot.com či www.soccerstats.com.

Klepněte pro větší obrázek

Aplikace LeaguePad přestavuje dobrého pomocníka při odhadování výsledku nadcházejících utkání

Chytrému napověz

Pravou baštou pro moderní sázkařské nadšence je však možnost získání aktuálních předpovědí pro nadcházející utkání. První krůčky internetového myšlení se tímto směrem ubírají ke stažení různých podpůrných aplikací, které dokáží z dosavadních výsledků vykouzlit více či méně spolehlivý tip. Mezi oblíbené patří například propracovaný software LeaguePad nebo český Trefík. Zde však striktně matematická kosa často dopadá na tvrdý kámen v podobě hůře předpověditelných událostí. Předem definované vzorce totiž jen těžko mohou zahrnout aktuální zranění hráčů, takřka nehratelný terén a další nevyzpytatelnosti světa sportu.

Nastíněný problém se snaží řešit odborná diskusní fóra, na jejichž stránkách si komunita sázkařů z celého světa vyměňuje rady a názory. Mezi českou špičku patří webové stránky serveru www.tipovani.cz, kde je každý den hodně rušno a analýzami se to zde jen hemží. Ze zahraničních serverů vyčnívají zejména www.bethelp.com se sekcí Previews či odpovídající kategorie na webových stránkách www.bettingadvice.com. Prvně jmenovaný zdroj nabízí hned několik různých analýz ke každému utkání, druhý zase zaujme velice podrobně psanými předpověďmi.

Klepněte pro větší obrázek

Sledování vývoje utkání minutu po minutě dokáže zvednout adrenalin i klidnějším sázkařům. Na obrázku informace serveru www.livescore.com

Jsou-li karty rozdány (rozuměj sázenky podány), mohou si sázkaři díky internetu velice snadno zvyšovat adrenalin během již hraných utkání. Existuje nespočet globálních stránek, které minutu po minutě sledují vývoj jednolitých utkání hraných ve světě (www.livescore.com, www.soccerstand.com), a přinášejí tak údaje o vstřelených brankách, vyloučeních a dalších detailech. Náruživci pak mohou přímo sledovat živá vysílání připojením k odpovídajícím streamingovým serverům, jejichž adresy se však mění utkání od utkání. Vhodnou volbou pro sledování přímých přenosů mohou být technologie založené na P2P streamingu, jednou z nich je například software PPLive.

Využití internetu jako nápovědy pro kursové sázení představuje další z velice důležitých možností sítě sítí. Jen těžko si lze představit jiný a stejně pohodlný zdroj, který pravidelně nabídne aktuální předzápasové informace o utkáních hraných na druhém konci světa. Také zde je však zapotřebí počítat s tím, že štěstěna je vrtkavá a internet navíc zdaleka není vyšíván pouze důvěryhodnými stránkami textu.

Článek vznikl
ve spolupráci
s časopisem
Computer
a čerpá
z čísla 10/06.

 

Témata článku: Software, Internet, Adrenalin, Chance, Teletext, Povedená předpověď, Dosavadní informace, Spolehlivá volba, Občasné hraní, Jednoduchý vzorec, Kurs, Různý terén, Odpovídající nabídka, Dok

6 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Michal Křivý 21. 1. 2015 20:48:09
  Dobrý den, rozjel jsem fb stránku na sportovní tipy. Každý den zde...
 • beda1980 28. 4. 2013 14:23:43
  Jestli se někdo z vás chce naučit sázet profesionálně metodou jistých...
 • Karel Václavka 18. 11. 2006 11:20:18
  Skvělé stránky s hromadou systémů pro kurzové sázení
  a na ruletu jsem...
Určitě si přečtěte

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

** S instalačním diskem Windows a znalostí pár příkazů odemknete téměř každý počítač s Windows. ** Poradíme i jak se tomu bránit

24.  7.  2017 | Tomáš Holčík | 37

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

** Vědci vytvořili nový typ solárního článku, který se pyšní neuvěřitelnou efektivitou ** Speciální trojrozměrná struktura dokáže zachytit téměř všechny vlnové délky světla ze Slunce ** Systém solárního článku využívá koncentrátorových čoček pro světlo

22.  7.  2017 | Karel Javůrek | 19

Další důkaz o existenci Planety 9

Další důkaz o existenci Planety 9

21.  7.  2017 | Jiří Černý | 5

Prolomí tanec tří mrtvých hvězd teorii relativity?

Prolomí tanec tří mrtvých hvězd teorii relativity?

** Einsteinova obecná teorie relativity je jedním z hlavních pilířů dnešní fyziky ** To ale vědcům nebrání, aby se ji neustále nepokoušeli sesadit z trůnu ** Tentokrát k jejímu testování využili systém pulzaru PSR J0337+1715

Dnes | Stanislav Mihulka


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?