Reklama

Ivacy VPN: Nejlepší VPN za pouhých 1,19 USD/měsíc!

Na internetu najdete bohatou nabídku společností poskytujících virtuální soukromé sítě (VPN). Najít tu pravou může být velký oříšek. Zahraniční Ivacy nyní přicíhází s vytuněnými službami VPN, které nadchou nejednoho uživatele.

Servery a funkce

Klepněte pro větší obrázek

Neomezené servery

Poskytovatel Ivacy  VPN nabízí více než 5 700 serverů ve více než 100 lokalitách, což uživatelům dává možnost připojit se z libovolného regionu. Počet serverů, ke kterým se můžete denně přihlásit, navíc není nijak limitován. Zároveň se nemusíte obávat ani omezení šířky pásma, s čímž se v odvětví VPN setkáváme velmi zřídka.

Tohle oceníte

Jedno předplatné Ivacy VPN můžete používat na 10 zařízeních současně bez ohledu na to, pro jaký plán se rozhodnete. Ivacy VPN má specializované aplikace pro všechny hlavní platformy, jako je iOS, Android, macOS, Windows, Linux. Díky dedikovaným aplikacím se nebudete muset starat o obcházení nebo chatrné připojení, což se obvykle stává u nových a připravovaných VPN.

VPN je friendly

Ať už jste technicky zdatní, nebo ne, aplikace byly navrženy tak, aby vyhovovaly všem. Uživatelé, kteří chtějí mít větší kontrolu, mají možnost upravit nastavení VPN, a ti, kteří o to nestojí, mohou využít funkci Smart Purpose Selection a připojit se k nejrychlejšímu dostupnému serveru VPN.

Praktické funkce Aplikace VPN:

  • Odblokování a streamování obsahu - přístup k blokovaným streamovacím platformám nebo knihovnám pro konkrétní region.
  • Bezpečné stahování - Stahování souborů přes P2P připojení bez obav z virů, malwaru apod.
  • Odblokování obsahu - Odblokujte jakýkoli obsah online, který je ve vašem regionu nedostupný.

Soukromí a bezpečnost

Klepněte pro větší obrázek

Ivacy VPN nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je šifrování vojenské úrovně, zabezpečený DNS, ochrana proti úniku IPv6 a mnoho dalších. Každý server VPN, ke kterému se připojíte, bude využívat výhod šifrovaného tunelu, který vás ochrání před hackery, kyberzločinci a třetími stranami. Navíc se nebudete muset obávat, že by vás samotná značka VPN špehovala. Ivacy VPN má politiku nulových záznamů, která zaručuje, že neukládá ani nezaznamenává žádné vaše informace.

Příklady použití Ivacy VPN

Klepněte pro větší obrázek

S Ivacy VPN se  nemusíte obávat, že by hackeři, kyberzločinci a třetí strany, měli přístup k vašemu internetovému provozu, natož k soukromým a důvěrným datům ve vašich zařízeních.

Nabídky a slevy pro uživatele

Díky rozsáhlému seznamu serverů po celém světě můžete získat jedinečné nabídky a slevy.

1. Přístup ke specifickému obsahu pro daný region na streamovacích platformách

Ať už chcete přistupovat ke službě Hulu mimo USA, nebo k rozsáhlé knihovně streamovací služby Netflixu, Ivacy VPN vám to umožní. V části Streaming Channel (Streamovací kanál) vyberte streamovací platformu, ke které chcete mít přístup a můžete sledovat vše, co vás zajímá.

2. Zabezpečené vzdálené sítě

Pokud se obáváte o svou domácí nebo firemní síť, můžete od Ivacy VPN získat vyhrazenou IP adresu. Díky ní zabezpečíte své soukromé sítě před neoprávněným přístupem. Jediné, co musíte udělat, je zařadit dedikované IP adresy, které získáte pro svou soukromou síť, na bílou listinu, a to je vše.

To je jen několik z mnoha případů použití, díky kterým je Ivacy VPN tím pravým nástrojem pro jednotlivce i firmy.

Tarify a ceny

Klepněte pro větší obrázek

V porovnání s ostatními poskytovateli VPN má Ivacy VPN nejnižší ceny ze všech. A co je nejdůležitější, nabízí svůj pětiletý tarif za neuvěřitelnou cenu!

  • 5 let za 1,19 USD/měsíc.
  • 1 rok za 3,99 USD/měsíc
  • 1 měsíc za 9,95 USD

Ivacy VPN sice nenabízí bezplatnou zkušební verzi, ale nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Pokud s VPN nejste spokojeni, můžete tuto záruku vrácení peněz využít. Je však nepravděpodobné, že byste se s takovým problémem setkali, protože značka VPN má k dispozici specializovaný tým zákaznické podpory, který je nepřetržitě k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

S předplatným Ivacy VPN můžete posílit svou online bezpečnost, získat přístup k blokovanému obsahu, překonat omezování ze strany poskytovatelů internetu, získat nabídky a slevy a mnoho dalšího!

Ivacy VPN je výhodné, zejména pokud se rozhodnete pro pětiletý tarif, který stojí pouhých $1.19/měsíčně. Tato nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu, tak ji využijte dřív, než bude pozdě.

Další článek: Elektromobily a fotovoltaika. Úplně zadarmo jezdit nebudete, ale FVE a auto je nejlepší kombinace

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
S.T.A.L.K.E.R. 2 mění jméno na Heart of Chornobyl na počest ukrajinskému názvu

S.T.A.L.K.E.R. 2 mění jméno na Heart of Chornobyl na počest ukrajinskému názvu

Konflikt na Ukrajině se odráží ve všech odvětvích světových průmyslu včetně toho herního.

Michal Maliarov
S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of ChernobylFPS
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Jak „vykrást“ jakýkoliv web. Vyzkoušíme si to na Doprácenakole.cz

Jak „vykrást“ jakýkoliv web. Vyzkoušíme si to na Doprácenakole.cz

** Mnohé webové služby nabízejí API pro vývojáře ** Většina ale nic takového nemá ** Jak strojově vytáhnout prakticky cokoliv z libovolného webu

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování