Internet sobě: Pomozte nám učinit český Internet lepším a větším!

Spouštíme akci mimořádného rozsahu a významu. Pomozte nám podrobně zmapovat český Internet a učinit na něm podnikání příjemnějším a přehlednějším!
Česká vláda i další státní instituce se zatím staví k Internetu spíše odmítavě. Mezi čelnými představiteli státu jsou dokonce známí odpůrci Internetu; role Internetu jako prostředí pro lepší život, pro lepší práci i zábavu je často bagatelizována. Internet je vykreslován jako prostředí, které využívají převážně nezodpovědní studenti, které je výborným prostředím pro páchání kriminality.

Počet uživatelů Internetu je dramaticky podceňován. V důsledku toho český stát Internet takřka nepodporuje a tím dále zvyšuje zaostávání naší země za vyspělými státy EU a USA, kde je naopak v poslední době podpora Internetu ze strany státu téměř povinným příkazem doby.

Přesvědčte ostatní, že ...
Chceme ukázat, že Internet je dnes i u nás prostředím pro osobní rozvoj člověka, pro kreativní zábavu, pro práci, pro obchodování a podnikání. Kde ale chybějí konkrétní data a čísla, se těžko argumentuje. Zúčastněte se s námi průzkumu, který by měl pravdivě vykreslit prostředí českého Internetu a jeho výsledky by měly pomoci naší argumentaci. Statistické výsledky průzkumu budou medializovány v předních médiích (televize, deníky, časopisy) a budou k dispozici prostřednictvím významných agentur našim politikům, poslancům a dalším představitelům státu.

A vyhrajte spoustu hodnotných cen!
Každý účastník naší ankety, který vyplní také své jméno a bydliště, má šanci vyhrát jednu z cen, věnovanou sponzory. Je připraveno celkem 98 cen v celkové hodnotě přesahující 140 000 Kč! Můžete vyhrát jednu z pěti barevných televizí, Internet Box s infračervenou klávesnicí, periferie k počítači, hry a odbornou literaturu.

A hlavně, přispějete také k důležité akci, která se všemi silami snaží o rozšíření povědomí a zájmu o světovou síť Internet v České republice.

Na celé akci Internet sobě se podílejí:

  • Sofres Factum – Hlavní partner a metodický garant projektu. Provádí vyhodnocení výzkumu.
  • Computer Press – Vydavatelství a nakladatelství odborné literatury. Mediální partner akce.
  • Tesla Television – Přední výrobce spotřební elektroniky v ČR věnoval do ankety 5 špičkových televizních přijímačů a 5 Internet Boxů.
  • TOP Distributor – Distributor multimediálního softwaru, hardwaru, CD-R a CD-RW médií, sponzor ankety.
Další informace hledejte na Internet sobě.
Diskuze (21) Další článek: Boj o domény vypukne 4. února

Témata článku: Internet, Ankety, Český internet, LEP, Sob, Česká televize, UCI, Televize akceRecenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Recenze mobilu OnePlus Nord 2. Inspiroval se u nejlepších

Recenze mobilu OnePlus Nord 2. Inspiroval se u nejlepších

** OnePlus Nord 2 je dalším telefonem se špičkovým poměrem ceny/výbavy ** Má skvělý fotoaparát s optickou stabilizací a rychlé dobíjení ** Počítat můžete i s čistým prostředím a třemi roky podpory

Martin Miksa
Trojitý fotoaparátStřední třídaRecenze
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Ve většině případů se na fotografických webech setkáte s recenzemi aparátů, radami jak fotit anebo přímo s konkrétními návody, jak dosáhnout nějakého efektu. Kde ale najdete informace o tom, jak by se mělo pózovat?

Petr Březina
Fotoškola
16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

** Internet se roky bavil umělé rozčtverečkovanými místy v mapách ** Postupně jich ale ubývá, nebo se jedná o běžné chyby ** Výjimkou je Evropa. Tady čtverečkujeme až až

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy