Internet s modemem na splátky

Novou nabídkou mezi poskytovateli připojení do Internetu je platba za Internet spojená s ročním splácením modemu.
Na trhu poskytovatelů Internetu zuří konkurenční boj. Soutěž na trhu ale nemusí mít podobu cenové války. Stále častěji přicházejí poskytovatelé s různými marketingovými programy. Každý se musí snažit vymyslet produkt zákazníkovi přímo na míru.

Nadějnou nabídkou může být platba za Internet spojená s ročním splácením modemu. Přesně toto nabízí brněnská společnost Stand. Nabízí několik programů, od přístupu ve slabém provozu (v noci a víkendy) až po neomezený přístup k Internetu. Tak například neomezený noční přístup s modemem přijde na 506 korun měsíčně, což není tak mnoho. Neomezený přístup stojí 1 214 korun za měsíc. Ve srovnání, u stejné společnosti neomezený přístup bez splátek za modem přijde na 990 korun měsíčně. Tedy splátky za modem činí měsíčně 224 korun. Jestliže se jedná o 12 splátek plus navíc zřizovací poplatek 1365 korun, stojí samotný modem slušných 4 029 korun. Připomínám, že nabídka platí jen pro fyzické osoby (domácnosti).

Takže ceny to nejsou nejnižší, nicméně někteří poskytovatelé požadují za přístup k Internetu více a to k tomu nedávají žádný modem.

Váš názor Další článek: Virus přímo v HTML? Ano, už i to je dnes možné

Témata článku: Internet, Neomezený přístup, Modemy, Mode, Přístup

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů