Internet od O2: proč vítězí v českých domácnostech?

(Inzerce) Vysokorychlostní pevný internet se superstabilním bezdrátovým připojením, nebo cenově dostupné zabezpečení domácnosti – to vše nabízí O2.
Internet od O2: proč vítězí v českých domácnostech?

Internet na doma od O2 je dnes nejužívanějším domácím internetem v České republice, používá jej přes 900 000 zákazníků a další každý den přibývají. Proč se vyplatí se k nim přidat?

U zákazníků bodují bezdrátové modemy

Domácí internet od O2 toho v roce 2014 umí mnohem víc, než jsme si ještě v nedávné éře kabelů dokázali představit – kromě toho, že zvládne bezdrátově propojit a připojit se stejnou rychlostí váš počítač, mobil a televizi, umí také jednoduše pokrýt bezdrátovým internetem celý váš obytný prostor i zahradu se stejnou stabilitou připojení, ať je vaše domácnost jakkoli rozhlehlá. S xDSL wifi modemem pak můžete také levně zabezpečit celý dům pomocí sady senzorů, které vám umožní dění u vás doma online kontrolovat třeba z mobilu, když jste v práci či na dovolené.

Klepněte pro větší obrázek

5 důvodů pro pevný internet od O2

1. Stabilita i při vyšších nárocích

Wifi poskytovatelé internetu nemají možnost dosáhnout takové kvality připojení, jako nabízí pevný internet. Bez ohledu na počasí nebo počet připojených uživatelů je rychlost O2 Internetu na doma vysoce stabilní. S připojením dostanete i kvalitní xDSL modem, který s dalšími wifi opakovači zvládne bezdrátově pokrýt i velké vnitřní i venkovní prostory.

2. Nekompromisní rychlost

Milovníkům vysoké a vyvážené rychlosti stahování i odesílání dat O2 již několik let přináší možnost přechodu z ADSL na VDSL s rychlostí až 40 Mb/s. Internet je samozřejmě k dispozici bez datových limitů. Nemusíte hlídat stahování a odesílání velkých objemů dat, ani se omezovat při přehrávání videí, poslouchání muziky nebo hraní her.

3. Nejlepší digitální televize „na zlatém podnosu“

S O2 internetem lidé nejraději kombinují také digitální televizi od O2 se 100+ kanály, možností dívat se paralelně na jiný program z tabletu nebo mobilu, videotékou a až 30 hodinami zpětného zhlédnutí. Při kombinaci více služeb od stejného operátora výrazně ušetříte, třeba až 2640 Kč ročně.

4. Zabezpečení domácnosti

K O2 internetu si můžete přidat revoluční zabezpečovací zařízení v podobě sady senzorů z rodiny Gigaset elements, které zajistí vaši domácnosti před nevítanou návštěvou zlodějů. Z mobilu pak můžete sledovat živý přenos z dění u vás doma, ať už budete kdekoli.

5. 24/7 technická podpora

Možnost dovolat se na zákaznickou linku nonstop je na rozdíl od jiných poskytovatelů samozřejmostí. O2 nabízí bezplatnou telefonickou i e-mailovou podporu po celý rok 24 hodin denně.

Vyberte si i vy vysoce kvalitní a stabilní Internet na doma v různých tarifech, třeba 20 Mb/s již od 499 Kč.

Další článek: Manažer zbrojovky: Další generaci tanků budou řídit fanoušci Xboxu

Témata článku: O2, Poskytovatelé internetu, Televize O2, Televize online přes internet, Repeater, Televize v mobilu, Vdsl, Gigaset, Televize levně, I/O, Pevný internet, Přehrávání videí, Datový limit, Track, Televize doma, Technická podpora, Vítěz, Domácnost, Zpětné zhlédnutí, Obytný prostor, Televize s internetem a wifi, Levné tablety na Mall.cz


Určitě si přečtěte

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF