Internet do kapsy

Firma SpiNet představila na tiskové konferenci 9. prosince v Praze nový produkt s názvem GSM Office.
Firma SpiNet představila na tiskové konferenci 9. prosince v Praze nový produkt s názvem GSM Office. Tento produkt je výsledkem její spolupráce s firmami Ramert a Sagem CS Agence, která přinesla možnost mobilního připojení k Internetu a zpracování kancelářské agendy bez nutnosti pevného stanoviště. Další novinkou je SpiNet Operator -- souprava spojující pager s příjmem zpráv z Internetu. Souprava GSM Office se skládá z kapesního počítače Psion Series 5, který dodává s programovým vybavením firma Ramert, mobilního telefonu GSM Sagem RD 750 DataFax, a z připojení k Internetu SpiNet Celoroční NON-STOP (součástí dodávky je také 16MB pamětová karta CompactFlash a datový kabel). Cena celé sady je 46 600 Kč.

Nenápadný Sagem
Francouzská firma Sagem je málo známa, protože se příliš sama neprezentuje. Ani nemusí, jejím hlavním zákazníkem je totiž stát -- francouzská armáda. Sagem je tak francouzskou obdobou amerických firem Honeywell, Rockwell nebo Motorola. Z toho také vyplývá, že telefony Sagem, používající technologii, na kterou se spoléhá armáda, se muže spolehnout i normální človek.

Nejen Sagem
Psion Series 5 a celé řešení od firem Ramert a SpiNet umí spolupracovat i s dalšími telefony, které umí přenášet data a fax, např sem patří některé telefony Ericsson nebo Bosch. Řešení s telefony Sagem je však dobře odzkoušeno nejlépe a funguje spolehlivě.
Váš názor Další článek: Word 2000 – jemná vylepšení dokonalého

Témata článku: Internet, Pager, Honeywell, Bosch, Francouzská armáda


Určitě si přečtěte

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

V doupěti hackerů na brněnské FIT: Ukázali nám útoky na Bluetooth i vlastní chytré krabičky

** Internet je plný malwaru, to už dnes ví každý ** Víte ale, že lze útočit třeba i na Bluetooth? ** Navštívil jsem hackery z brněnského FITu

Jakub Čížek | 1

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

** Letošní červenec byl třetím nejteplejším měsícem od roku 1880 ** Teplota naší planety roste raketovým tempem ** Co lidstvu hrozí v období, které v minulosti nemá obdoby?

Karel Kilián | 70

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

Nová americká jaderná puma změní strategii boje

** Bombardér Northrop Grumman B-2 Spirit amerického letectva nedávno svrhl jadernou pumu ** Šlo o test nové varianty pumy B61-12 ** Ta by měla mít hlavice schopné explodovat se silou 0,3 až 50 kilotun

Stanislav Mihulka | 63


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku