Intel | Grafické karty | Aktualizace

Intel vydal nové ovladače pro své integrované grafické karty. Opravují chyby a vylepšují podporu her

Intel koncem minulého týdne vydal aktualizaci ovladačů grafických karet pro 32bitové i 64bitové Windows 10. Nová verze s číslem 27.20.100.8336 přináší především opravy nalezených chyb a vylepšuje podporu některých her.

V poznámkách k nové verzi ovladačů jsou výslovně zmíněny hry Ring of Elysium a Shadow of the Tomb Raider, ve kterých za určitých okolností mohlo docházet k problémům s výkonem a v krajních případech i k selháním. Ovladače ve verzi 27.20.100.8336 by měly uvedené potíže eliminovat.

Nové ovladače pro grafiky Intel

Aktualizace také řeší problém, kdy se se starší verzí ovladačů po stisku klávesové zkratky Alt+Tab (přepínání mezi aplikacemi) mohly objevovat grafické anomálie. Kromě toho opravuje chyby integrovaného panelu, projevující se na některých konfiguracích s procesorem Intel 10. generace a grafikou UHD.

Ani poslední verze však neřeší všechny aktuálně známé potíže. Výrobce si je v současnosti vědom následujících nevyřešených problémů:

  • Při náhledu kompozice v aplikaci Adobe After Effects se zobrazují zelené artefakty.
  • Aplikace Sony Catalyst Production Suite může selhávat.
  • Drobné grafické anomálie v následujících hrách: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Battlefield V, Rage 2, Star Wars Battlefront 2 a Rise of the Tomb Raider.

Předchozí aktualizace ovladačů Intel DCH, která byla vydána v posledním květnovém týdnu, přidala oficiální podporu pro Minecraft Dungeons a další hry. Intel také nedávno opravil chybu, která způsobovala blikání obrazovky po dobu 1 až 3 sekund při změně velikosti okna pro přehrávání videa z Netflixu v aplikaci Microsoft Edge.

Nejnovější aktualizace ovladačů je kompatibilní s počítači postavenými na procesorech Intel od šesté až po desátou generaci. Jako obvykle můžete aktualizaci stáhnout pomocí nástroje Intel Driver & Support Assistant. K dispozici je také ve formátech .zip a .exe na oficiálním webu.

Diskuze (2) Další článek: Alphacool začal nabízet vodní chlazení pro serverové platformy

Témata článku: Hardware, Intel, Grafické karty, Procesory, Aktualizace, Ovladače, Verze, Microsoft EDGE, Adobe After Effects, Support Assistant, Rainbow Six Siege, DCH, Nový ovladač, Podpor, SVE, Minecraft Dungeons, Alt + Tab, Aplikace, Anomálie, Rainbow Six Sieg, Tom Clancy, Intel Driver & amp, Podpora her, Ovladač, Rise of the Tomb RaiderHry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Dalším přírůstkem do žánru battle royale není hra, ale interaktivní hraný film
Michal Maliarov
Battle RoyaleSteam