Intel bude zlevňovat dříve, než se čekalo

23. listopadu 1999
Computer 22/99 SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Ačkoli procesory Coppermine nejsou stále pořádně mezi prostým lidem, již se plánuje jejich brzké zlevnění.
Ačkoli procesory Coppermine nejsou stále pořádně mezi prostým lidem, již se plánuje jejich brzké zlevnění. Podle serveru The Register se plánuje zlevnění procesorů na 12. prosince. Pokles cen se bude týkat novějších procesorů ve verzích Pentium III a Pentium III Xeon, navíc v lednu se bude zlevňovat opět a to jak u starších procesorů na technologii 0,25 mikronů, tak opět u procesorů Coppermine. Změny se budou týkat všech variant balení procesorů. No a 23. ledna se bude pro změnu zlevňovat u mobilních procesorů. Frekvence zlevňování se tedy zvyšuje, Intel chce měnit ceny v menším časovém období než jeden měsíc.

Živě komentuje: ve včerejším článku jsem psal, že si Intel a AMD dají do konce roku trochu oddych a nové procesory uvedou až příští rok. Jak je vidět oddych si nedají a aspoň AMD nám k tomu ještě přihodí nový procesor na 750 MHz (viz jiný dnešní článek). Ještě do Vánoc se tedy budou hýbat ceny a AMD se pokusí ulovit řadu zájemců na rychlejší procesor. AMD je teď na koni, když Intel nestíhá rychle dodávat nové procesory. Poměr v továrnách je nyní pro AMD optimističtější, protože Intel nemá všechny továrny ještě připraveny na 0,18 mikronů popřípadě v nic výroba teprve najíždí na maximální výkon.

Váš názor Další článek: Computer 22/99

Témata článku: Prostý lid, BudeRecenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux