Bulvár a vtípky | Seznamka

Instagramový účet dokumentuje psychopaty na internetových seznamkách

Instagramový účet dokumentuje psychopaty na internetových seznamkách

Internet vypustil do veřejného prostoru armádu profesionálních trollů, zástupy podivných individuí a také vcelku běžné smrtelníky, jejichž pravou tvář odhalila až rouška anonymity. V plné nahotě to ukazuje jak facebookový a twitterový bizár, tak segment, o kterém se možná až tak nemluví. Webové seznamky.

Autorka instagramového profilu @byefelipe proto začala zveřejnovat snímky ze soukromé komunikace mezi odmítnutými protějšky, povětšinou mužského pohlaví, a ženami na nejrůznějších službách. Brzy se stala celebritou, dnes se totiž jejími příspěvky baví téměř půl milionu followerů a vydala také stejnojmennou knihu.

Klepněte pro větší obrázek
Podobných odmítnutých existencí je plný instagramový profil, který ilustruje i obecnou realitu anonymů na internetu.

Do světa seznamek by rád jako největší sociální síť vstoupil i Facebook, již dříve však oznámil, že se chce vyvarovat podobných problémů a rizik zejména pro ženy. Jedním z receptů by mohlo být třeba to, že se budou moci zapojit pouze věrohodné profily s realistickou historií a také riziko rychlého smazání účtu v případě porušení pravidel, v čemž patří Facebook i pod tlakem posledních let k těm nejlepším.

Diskuze (20) Další článek: Intel Core i9-9900K v předprodeji, ceny napříč obchody se ale značně liší

Témata článku: Web, Internet, Facebook, Sociální sítě, Bulvár a vtípky, Seznamka, Mužské pohlaví, Profil, Psychopat, Nejrůznější služba, Účet, Instagramový účet, Internetová seznamka, Veřejný prostor, Rychlé smazání, Vývar, Soukromá komunikace, Běžný smrtelník, Podobný problém, Porušení práv, Bizár

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky