Microsoft Store | Instagram | Komunikace

Instagram vylepšuje aplikaci pro Windows 10, naučila se posílat zprávy

Instagram se chystá přinést svůj komunikátor i na web, ale než se tak stane, můžete si funkci komunikace na Instagramu dopřát na počítači skrze aplikaci z Microsoft Store. Tam se funkce dostala dříve. 

Již v lednu se začaly objevovat informace, že Instagram přinese svou funkci Direct, sloužící pro komunikaci mezi uživateli, na web. Nyní tak učinil oklikou skrze aplikaci PWA (technologie převodu webu do podoby samostatné aplikace). Ta sice není běžně dostupná přes webový prohlížeč, můžete ji ale získat skrze z Microsoft Storu.

Díky aplikaci získáte přístup ke všem zprávám ve schránce. Dostupná je i možnost označovat zprávy srdíčkem či posílání fotografií. To je omezené na klasické soubory, z počítače nelze odesílat různé mizející zprávy či fotky s filtry apod. Pro základní komunikaci ale novinka stačí a zjednoduší tak práci hlavně administrátorům stránek a všem, kteří Instagram využívají i jako klasický messenger.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Microsoft Store.

Jaké soukromí nabízí jednotlivé chatovací aplikace?

Diskuze (4) Další článek: ELONOVINKY: Turisté se již příští rok proletí s Crew Dragonem. Cena bude astronomická

Témata článku: Facebook, Software, Internet, Web, Chat, Microsoft Store, Instagram, Instant Messaging, Komunikace, Funkce, Windows +, Win +, Počítač, Základní komunikace, APL, Pro, Aplikace, Samostatná aplikace, INS, Win + N, Software na Heureka.cz