Inprise uvedl produkt Entera 4.2

Inprise Corporation zahájila dodávku svého nového middleware - produktu Entera 4.2.
Inprise Corporation zahájila dodávku svého nového middleware - produktu Entera 4.2. Mezi hlavní novinky této otevřené platformy patří těsnější integrace s Inprise DCE-CORBA Bridge, podpora firewallů, dynamická správa konfigurace databázových připojení či schopnost přepojení k záložnímu databázovému serveru v případě výpadku s následnou automatickou obnovou původního připojení. Podporovány jsou platformy IBM AIX, Sun Solaris, HP-UX a MS Windows NT.

Živě komentuje: Na této middlewarové platformě je založena více než stovka aplikací u předních světových firem - na ukázku můžeme jmenovat British Telecom, Motorola Semiconductor, Mercedes-Benz či Phillips Petroleum. Tento produkt je, dle vyjádření představitelů Inprise Corporation, nejsilnější v kombinaci s DCE-CORBA Bridge a Application Serverem od téže společnosti - pak je možné využít širokého spektra možností pro tvorbu robustních celopodnikových aplikací. Přestože podporou Javy se dnes chlubí každá druhá softwarová i hardwarová společnost, nelze ji v souvislosti s novinkami u produktu Entera 4.2 nezmínit - k dispozici je mimo jiné možnost použití složitých datových typů. Pokud je možné hovořit o ideálním middleware pro příští desetiletí, pak se k tomuto cíli následník Borlandu opět o něco přiblížil.

Váš názor Další článek: Kolik potřebuji paměti?

Témata článku: Windows, Mercedes-Benz, Ent, Ideální kombinace, Mercedes, Produkt, Phillips, Enter


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 103

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky