Inprise pořádá C++ Show

Patříte-li do oblasti Vašeho zájmu programovací jazyk C, neměli byste si nechat ujít odborný seminář s názvem C++ Show o Borland C++Builderu 4.
Patříte-li do oblasti Vašeho zájmu programovací jazyk C, neměli byste si nechat ujít odborný seminář s názvem C++ Show o Borland C++Builderu 4, který ve středu 10. března pořádá v Praze společnost Inprise CZ. S vlastnostmi této novinky Vás mimo jiné seznámí Martin Raim z centrály v USA, stranou nezůstane ani otázka přístupu k databázovým serverům (především pak k Oracle8) či tvorba aplikací pro web. Podobná akce se bude koncem měsíce března opakovat i v Bratislavě. Prvních sto přihlášených (registrační poplatek činí 798.- Kč) získá trial verzi tohoto nového vývojového nástroje.

Živě komentuje: Vývojové nástroje této společnosti byly vždy kvalitní a lze předpokládat, že tomu jinak nebude ani v případě nového C++ Builderu. Témata uvedené akce jsou jistě zajímavá a po bližším seznámení s vlastnostmi produktu Vás nepřekvapí ani zaváděcí ceny.

Váš názor Další článek: CNET kupuje WinFiles

Témata článku: Bratislava, Trial, Podobný nástroj, Porada, Centrála, Podobná akce


Určitě si přečtěte

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

** V čem spočívá nebezpečí nemoci COVID-19? ** Jak se testuje její přítomnost v těle? ** Jak se ničí UVC i ozónem a proč už CNN mluví o pandemii?

Jakub Čížek | 73

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

** Nezvykle protáhlý rozměr odpovídá dvěma monitorům vedle sebe ** Barevné podání a podpora G-Sync míří nad kancelářské nasazení ** Vestavěná kamera umí přihlašování ve Windows

Tomáš Holčík | 29

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

** Nový MacBook Air opravuje nejzásadnější chyby dosavadní verze ** Dostal lepší klávesnici, výkonnější procesor a 256GB SSD ** Apple navíc snížil ceny

Martin Miksa | 53


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč