Inkoustový tisk dobývá kanceláře

(Inzerce) Přechod na inkoust se vyplatí: zvýší rychlost tisku, sníží tiskové náklady a při využití pronájmu zpřístupní nejnovější tiskárny za minimální poplatek.
Inkoustový tisk dobývá kanceláře

Inkoustové tiskárny byly dlouhou dobu považovány za řešení vyhrazené domácnostem – jako cenově dostupnější a méně výkonné i odolné oproti laserové technologii tisku. Díky nové generaci inkoustových tiskáren HP OfficeJet Pro X (www.hp.cz/officejetpro) tento roky zažitý mýtus, který v kancelářích preferoval laser nad inkoustem, definitivně padl. Zařízení řady HP OfficeJet Pro X tisknou ve srovnání s laserovou technologií za poloviční náklady na stranu a mají všechno, co moderní kancelář potřebuje.

Klepněte pro větší obrázek

Současné inkoustové technologie HP jsou nejen rychlejší, ale také inteligentní a ekonomické. Jejich výhodou je především technologie HP PageWide, která pracuje s tiskovou hlavou v šířce celé strany, takže celý dokument lze vytisknout jedním rychlým přechodem.

Klepněte pro větší obrázek 
Infografika: Stěžejní výhody inkoustových tiskáren HP OfficeJet Pro X

Nejoblíbenější tiskárny na světě jsou od HP

Tiskárny a multifunkce HP OfficeJet Pro X jsou součástí nabídky tiskových služeb HP. V rámci těchto služeb lze pořídit kompletní tisková řešení i jednotlivé samostatné přístroje formou pronájmu za měsíční paušál. Kromě finanční úspory, kdy možnost pronájmu tiskáren odstraňuje nutnost jejich jednorázového nákupu za plnou cenu, dochází i k výraznému zlevnění samotného tiskového procesu.

Pronájem hardwaru formou služby zabrání také rychlému zastarávání IT techniky – tedy faktu, který straší každého uživatele už při samotném nákupu nového hardwaru; zejména ve firemním prostředí, které se mění takřka neustále podle vývoje trhu. Společnost HP nabízí výhodné podmínky na pronájem veškerého počítačového vybavení, včetně tiskových řešení, která představují jednu z priorit každé firmy.

Program tiskových služeb HP dokáže přizpůsobit tiskové vybavení potřebám firemního prostředí všech velikostí. Zahrnuje komplexní nabídku pronájmu tiskových řešení pro zefektivnění tiskového prostředí a snížení celkových nákladů na tisk – firmy se zbaví zbytečných hromad papíru a doplňování spotřebního materiálu, zlepší pracovní procesy související s tiskem, zefektivní správu prostředků, zpřesní kontrolu nákladů a jasně definují rozpočet pro tiskové operace. HP model řízeného managementu tiskového prostředí sníží firmám náklady na vlastnictví (TCO) od plánování a pořizování technologií až do doby, kdy je infrastruktura technicky zastaralá a je vhodné ji obměnit.

Výhody tiskových služeb s dostupnými modely HP OfficeJet Pro X při přepočtu na vytištěnou stranu ukazuje následující tabulka:

Model tiskárny Měsíční částka (Kč) při kontraktu na Cena za stranu (Kč)
  36 měsíců 48 měsíců černá barevná
HP OfficeJet Pro X451 (CN463A) 215 161 0,18 0,99
HP OfficeJet Pro X551 (CV037A) 269 199 0,18 0,99
HP OfficeJet Pro X476 (CN461A) 349 259 0,18 0,99
HP OfficeJet Pro X576 (CN598A) 499 369 0,18 0,99

Ověřeno praxí: Plzeňský Prazdroj

Mezi zákazníky, kteří využívají nový program tiskových služeb HP, patří např. Plzeňský Prazdroj. Ten přešel na pronájem tiskových řešení poté, kdy potřeboval vyměnit své stárnoucí tiskové zázemí čítající přes 300 různorodých laserových tiskáren. V rámci pětiletého kontraktu pořídil cca 200 nových inkoustových tiskáren HP OfficeJet Pro X, přičemž velkou část původních laserových zařízení v hodnotě asi 72 000 Kč nahradily inkoustové tiskárny HP OfficeJet ve čtvrtinové hodnotě při zachování stejné tiskové kvality. Tiskárny HP přinesly i 40% pokles ceny za stránku a použití čteček ID karet, které nově umožňují vyúčtovat tisk příslušným oddělením. Vzdálený řídicí server HP navíc v případě nízkého stavu inkoustu automaticky vysílá požadavek na výměnu, takže inkoust v tiskárnách nemůže nikdy dojít.

Nabídka na míru pro každého zákazníka

V případě zájmu o další informace o tiskárnách a tiskových službách HP vyplňte tento formulář a HP specialisté vás budou brzy kontaktovat s individuální nabídkou. Informace lze také získat u specializovaných prodejců HP techniky nebo na webu hp.cz/mps.

Další článek: Po prostorovém videu Google představil nový formát 360° reklam

Témata článku: Infografika, Řídicí server, Tisk, Výrazné zlevnění, Pracovní proces, Kancelář, Inkoust, Počítačové vybavení, Celý dokument, Součást nabídky, Spotřební materiál, Moderní kancelář, Rychlý přechod, Tiskárny HP, Tiskárny inkoustové, Laserový tisk, Mýtus, KANCELAR, Pronájem, Dostupný model, Vývoj trhu, Track, INK, Nejprodávanější tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 9

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 86

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 72

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 149

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

Velká analýza 10 000 největších webů ukázala, že jsou tak nějak všechny stejné

** Podoba webů se za těch 30 let dramaticky proměnila ** Dnes jsou ale poměrně uniformní – podobné ** Ukazuje to i analýza z Indianské univerzity

Jakub Čížek | 34

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize