Informační systém za 60 tisíc včetně PC od IBM

Firmy I.C.C.C. a IBM dávají od 1. prosince 1998 šanci našim firmám – informační systém NES Entry pracuje pod Windows 98, a za 60 tisíc Kč se NES Entry dodává s PC od IBM s procesorem Celeron 300A.
Firmy I.C.C.C. a IBM dávají od 1. prosince 1998 šanci našim začínajícím či tuberkulózním firmám – informační systém NES Entry pracuje pod Windows 98, a za 60 tisíc Kč se NES Entry dodává s PC od IBM s procesorem Celeron 300A. K PC od IBM lze („navíc“) dostat buď síťovou kartu, nebo faxmodem.

NES Entry je jednoduchou přednastavenou verzí IS. I tato ořezaná verze umí podvojné účetnictví, fakturaci, pokladnu a skladové hospodářství. Systém NES Entry vyhovuje problematice roku 2000 a umí účtovat i v Euro.

V budoucnu I.C.C.C. předpokládá přijít s novou verzí systému, nezávislého na databázi, a počítá i s databází MS SQL Server.

Dobré reference, outsourcing a první uživatel
Mezi uživatele (velkého) systému NES patří Jednota COOP, která provozuje maloobchodní řetězec, švédská firma Setba Baking, nebo Hawle armatury. Například Setba Baking je prvním outsourcingovým projektem firmy I.C.C.C. Systém NES si dále zvolila jako řešení mj. společnost Radiomobil, provozující síť GSM Paegas, a sice na svých pobočkách a prodejnách. Radiomobil má ve svém centru SAP R/3, na který jsou systémy NES z poboček napojeny.

První uživatel systému NES Entry (návštěvník výstavy SFAMEX) byl vylosován na tiskové konferenci firem I.C.C.C. a IBM, která se konala 30. listopadu 1998, den před zahájením prodeje.

Váš názor Další článek: Jaké je umístění tiskových souborů?

Témata článku: Windows, IBM, Coop, Maloobchodní řetězec, Švédská firma, Začínající firma, Tisíc

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost