iHNed.cz stále nejnavštěvovanějším finančním serverem

Nejnavštěvovanějším finančím serverem byl i v měsíci březnu 2001 ekonomický zpravodajský server iHNed.cz, provozovaný společností Economia OnLine.
Nejnavštěvovanějším finančím serverem byl i v měsíci březnu 2001 ekonomický zpravodajský server iHNed.cz, provozovaný společností Economia OnLine. Vyplývá to z výsledků auditu návštěvnosti českých serverů iAudit, který provádí společnost Taylor Nelson Sofres – Interactive (revizní zpráva ze dne 20. dubna 2001).

V březnu letošního roku bylo na adrese www.iHNed.cz shlédnuto téměř 1,4 milionů webových stránek, čímž si server iHNed.cz upevnil své vedoucí postavení mezi ostatními finančními a ekonomickými servery.

Tento zpravodajský server Hospodářských novin se drží na předních místech i co do počtu unikátních IP adres. Tentokrát se se svými 39 252 UIP umístil na místě druhém.

Economia OnLine, a. s.

je dceřiná společnost největšího vydavatele ekonomického a odborného tisku v České republice, společnosti Economia, a. s. – člena vydavatelské skupiny HandelsblattDow JonesWall Street Journal.

Oficiálně zahájila svou činnost 7. prosince 2000.

V současnosti je Economia OnLine, a. s. provozovatelem nejnavštěvovanějšího ekonomického zpravodajského serveru www.iHNed.cz, leadera v oblasti internetového ekonomického zpravodajství po sedm dní v týdnu, odborného zpravodajského serveru www.MaM.cz, který se věnuje oblasti médií a marketingu, zpravodajského serveru www.NovaEkonomika.cz a největšího českého technologického inkubátoru www.E-konom.com.

Server iHNed.cz přináší podle výsledků testu finančních a ekonomických serverů, který od 19.2. do 25.3.2001 organizoval deník MF DNES, nejlepší ekonomické zpravodajství.

Váš názor Další článek: Boj o první místo v on-line letenkách

Témata článku: Ihned, Fina, Taylor, Wall Street Journal, Fin, Dow Jones, Leader


Určitě si přečtěte

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF