Chytrá domácnost | Předplatné | IFTTT

IFTTT zavádí předplatné a omezuje účty zdarma. Automatizované operace se tak mohou prodražit

IFTTT je oblíbená služba na automatizování některých úkonů a procesů. Umožňuje pospojovat několik služeb dohromady, a tak třeba automaticky uložit všechny přílohy z e-mailu na váš cloudový disk. Doposud byla kompletně zdarma, nyní přichází s placeným účtem a ten základní zásadně omezí.

V rámci služby IFTTT je možné kombinovat nejrůznější služby dohromady tak, aby pracovaly zcela automaticky. Na výběr je nepřeberné množství již vytvořených úkolů ať už oficiálních, či od komunity. Snadno si tak můžete nastavit, že se vám automaticky rozsvítí chytrá světla, když přijdete domů, nebo uloží příloha příchozího e-mailu do připravené složky na cloudovém disku. Takovýchto appletů jste doposud mohli mít téměř neomezeně, to se ale nyní mění.

Klepněte pro větší obrázek 
IFTTT nově zavádí předplatné. Na první rok si můžete stanovit vlastní cenu.

Nově totiž přichází předplatné IFTTT Pro a pro základní účet budete moci mít pouze 3 applety. Zaplacením měsíčního poplatku si toto omezení odemknete a získáte i další výhody – nastavit si můžete applety s více kroky, dle podmíněné logiky či s více akcemi zároveň. Vše by také mělo probíhat mnohem rychleji.

Předplatné je dostupné za cenu 9,99 dolaru, pokud se ale připojíte do 7. října, můžete si nastavit vlastní cenu, ne ale méně jak 1,99 dolaru. Tuto částku pak budete mít na rok, načež zřejmě dojde k přechodu na běžný poplatek.

Diskuze (5) Další článek: Windows 10 se zase trochu sblíží s Linuxem. Naučí se připojovat jeho diskové oddíly

Témata článku: Software, Internet, Chytrá domácnost, Zdarma, Předplatné, IFTTT, Dolar, Služba, Operace, Účet, Komunita, Příloha, Poplatek, Opera ?, Chytrá domácnost na Heureka.czPřekládáme doménu na IP adresu krok za krokem a už chápeme, jak by mohlo Rusko přijít o internet

Překládáme doménu na IP adresu krok za krokem a už chápeme, jak by mohlo Rusko přijít o internet

** Jedním z klíčových systémů na internetu je DNS ** Stará se o překlad doménového jména na koncovou IP adresu ** Dnes si ten překlad vyzkoušíme krok za krokem

Jakub Čížek
DNSTechnologieInternet
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce
Mapy GoogleStreet View
Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

** Letos se začne prodávat první ruský notebook Bitblaze Titan ** Neohromí výkonem ani výbavou, nýbrž svou neotesaností ** A stejně nakonec není tak ruský, jak se tváří

Lukáš Václavík
RuskoNotebooky
Recenze reMarkable 2. Geniální zápisník, úžasná technologie a e-ink rychlejší než iPad

Recenze reMarkable 2. Geniální zápisník, úžasná technologie a e-ink rychlejší než iPad

** Hybrid tabletu a čtečky je špičkovým kusem hardwaru. ** Výrazně se omezuje na použití jako zápisníku a čtení. ** Ani u tohoto typu zařízení se nevyhneme předplatnému.

Stanislav Janů
reMarkableE-inkTesty
Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

** Vybrali jsme deset nejlepších nástrojů pro stahování videa z YouTube ** Můžete si vybrat, jestli chcete aplikaci, doplněk do browseru nebo webovou službu ** Videa z YouTube poté můžete sledovat offline

Karel KiliánStanislav Janů
TipyNejlepší programy