Časopis Computer

I nejlevnější herní monitory překvapily: velký test najdete v novém Computeru

  • Otestovali jsme 9 bezdrátových reproduktorů
  • Test 8 levných 27" herních monitorů
  • Vše o Instagramu
I nejlevnější herní monitory překvapily: velký test najdete v novém Computeru

První číslo Computeru v roce 2020 jsme samozřejmě věnovali trendům, které nás letos čekají: nové procesory, elektrická auta, internet z vesmíru a další chuťovky, na které bychom měli pomalu šetřit.

Do velkého testu jsme pozvali rovnou osm 27" herních monitorů, tedy těch s vyšší obnovovací frekvencí. I když šlo o ty nejlevnější modely na trhu, příjemně překvapily kvalitou obrazu i funkcemi.

Do druhého testu jsme vybrali rovnou 9 bezdrátových reproduktorů. Vybrali jsme modely ve tvaru kvádříku či válce s cenou do 2 500 Kč. Zásadně se liší kvalitou přednesu, výdrží i zpracováním.

Předplaťte si Computer a získejte rovnou dvě vydání zdarma a doručení až do vaší schránky. Zajímá vás konkrétní téma či test? Na iKiosku si můžete objednat a zaplatit kartou jen vybrané číslo, do dvou dnů jej máte doma.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2105.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Diskuze (1) Další článek: Čip ARM, Windows 10, výdrž 24 hodin a 5G modem. Nová Yoga od Lenova je notebook nové generace

Témata článku: Časopis Computer, Internet, Herní konzole, Instagram, Bluetooth, Monitory, Reproduktory, Test, Computer, Kvádřík, Kvalita, Reproduktor, Herní, Model, Monitor, Velký testJak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský
Rodokmen
Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Telefon, chytré hodinky, notebook a třeba i akční kamera. To jsou všechno přístroje obsahující akumulátory, o které je potřeba se alespoň trochu starat.

Jakub Michlovský
AkumulátoryTipy