I-Jam se svými novými MP3many

Společnost I-Jam je jedním z velkých distributorů MP3 přehrávačů, které distibuuje do celého světa. Nyní představuje zbrusu nové modely pro rok 2000.
Společnost I-Jam je jedním z velkých distributorů MP3 přehrávačů, které distibuuje do celého světa. Nyní představuje zbrusu nové modely pro rok 2000.

Po delší době jsme se konečně dočkali a společnost I-Jam uvádí konečně na trh vlastní přehrávače nové generace s různým zaměřením. Od předchozích modelů se liší především designem, který je nyní více futuristický, funkcemi a dalšími specifickými prvky každého modelu. Nově zde také můžete vidět podporu nejen formátu MP3, ale také WMA a Liquid Audio, které se za poslední dobu masově rozšířily. Jednotlivé přehrávače, které I-Jam uvádí, se dají rozdělit na jednotlivé kategorie, a to buď podle cen, nebo podle funkcí a vybavení. Mezi přehrávači je také již často zmiňovaný hybrid MP3/CD přehrávač. Společnost I-Jam si na výrobě a návrhu těchto přehrávačů dala velice záležet. Již dnes patří mezi špičky svého druhu na internetovém trhu. Poodívejme se na jednotlivé modely blíže.

Základní přehrávač I-Jam má zhruba poloviční velikost oproti novému Diamond RIO 500. Podporuje počítačové systémy Mac a PC. Disponuje vlastním FM rádiem. Je dodáván ve čtyřech barevných provedeních – černá, stříbrná, žlutá a modrá. V základní verzi s 32 MB paměti stojí 149 dolarů.

IJ-833
Konečně tu máme hybridní přehrávač MP3 a CD nahrávek. Přehrávač podporuje CD-R, CD-RW a standardní Audio CD. Pokud na 833 budete přehrávat MP3 nahrávky nahrané na CD, buďte si jisti, že budete moci nepřetržitě poslouchat více jak 10 hodin hudby. Základní paměť pro MP3 nahrávky je také dostačující.

Jak je vidět, model IJ-833 se opravdu vydařil a v brzké době určitě propukne velká sháňka po těchto přehrávačích.

IJ-200
Tento krásný přehrávač se řadí do vyšší třídy a je označován jako „top-of-the-line“, což mluví za sebe. IJ 200 podporuje celou řadu digitálních formátů, mezi které patří: MP3, WMA, Real Audio, A2B, Liquid Audio a několik dalších. Přehrávač samozřejmě obsahuje FM rádio. USB komunikační rozhraní, hlasové nahrávání, zabudovaný reproduktor. Jako všechny ostatní modely je i dvoustovka MAC & PC kompatibilní.

Podporovány jsou Compact Flash I, II. Paměťové karty mohou s tímto přehrávačem dát dohromady až 224 MB základní paměti, což je uspokojivé.

IJ-90V
Tento přehrávač patří do střední třídy všech zde uvedených modelů. Má v sobě zabudovaný mikrofon a malý reproduktor. Mikrofonu se samozřejmě dá využít pro hlasové nahrávání, které 90V podporuje.Tento model podporuje paměťové karty Smart Media Memory Cards (SMMC).

Model IJ-50 patří mezi nejlevnější modely MP3manů, které I-JAM dodává. Podobně jako model IJ-200 využívá paměťové karty Compact Flash.

Cena tohoto modelu je opravdu lidová a pohybuje se kolem 100 dolarů za kus, což je opravdu málo.

Všechny uvedené modely se na trhu objeví během měsíce dubna. Některé společnosti již určité typy z výše uvedených prodávají s menším předstihem. Přehrávače značky I-Jam se bohužel zatím v naší republice ještě neobjevily a podle dostupných informací zatím neobjeví.

Váš názor Další článek: Společnost EDS rozšiřuje alianci se Sun Microsystems

Témata článku: MP3, Compact, Cd přehrávače, Liquid, Poloviční paměť, Model, Nový, Uvedená doba, Brzká doba, The Flash, Základní model, Krásný měsíc, Model S, Mikrofony k pc


Určitě si přečtěte

Lidl buduje chytrou domácnost, propojí všechno se vším
Lukáš Václavík
LidlChytrá domácnostIoT
Čekali jsme skoro šest let. Android Auto jede do Česka i na Slovensko
Lukáš Václavík
Android AutoNavigaceGoogle
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 112

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging
Bankovní identita bude jednotná. K České spořitelně, ČSOB a KB se připojí menší banky
Lukáš Václavík
Portál občanaBankaeGovernment
Můžete mít dvakrát rychlejší VDSL? Mapa Cetinu ukazuje, kde je dostupný bonding
Lukáš Václavík
CETINPřipojení k internetu
Dalším gigabitovým hráčem bude ČEZ. Internet již poskytuje prvním zákazníkům
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

** Chcete se teď hned naučit programovat čipy? ** Nechcete nic instalovat a číst zdlouhavé manuály? ** Naprogramujeme si Micro:bit, který zahraje Tichou noc

Jakub Čížek | 35

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování pro děti
Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

** Firmy i organizace včetně EU připravují etické kodexy pro A.I. ** Vědci z Madridu zkoumali, jestli je budeme moci aplikovat na A.I. 2.0 ** A je tu háček, superinteligence pro nás totiž bude neuchopitelná

Jakub Čížek | 84

Jakub Čížek
Umělá inteligence

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů

Jak ztišit počítač

Velký test mATX skříní