Hvězdné války v ASCII artu

Pocta George Lucasovi může být v různých formách. Jednou z těch kuriózních je značná část prvního natočeného dílu Star Wars Episode IV: A New Hope převedená do ASCII animace.
Pocta George Lucasovi může být v různých formách. Jednou z těch kuriózních je značná část prvního natočeného dílu Star Wars Episode IV: A New Hope převedená do ASCII animace. Vše najdete na stránce Simona Jansena zpracované ve formě rychle se načítajícího Java appletu. Kdo neviděl, neuvěří. Kompletně převedené klíčové scény, dialogy, perfektně prokreslené postavy, a vše jen za pomoci závorek, písmenek a dalších běžných symbolů ze sady ASCII.

Opravdu se skláním před časem a úsilím vloženým do zpracování tohoto projektu, který ve svém výsledku není ničím jiným než jen animací z ASCII znaků. Popravdě si nedokáži představit časovou náročnost takového díla, ale určitě to nebylo nic jednoduchého. Jedinou odměnou pro autora může být publicita, kterou si plným právem zaslouží. V současné době naplno roztočené horečky okolo čerstvé první epizody jde o mimořádný čin. Nenechte si určitě ujít a podívejte se ještě dnes.

Váš názor Další článek: Jednoduchá obnova uživatelů

Témata článku: Hope, Různé znaky, Simon, ASCII, George, ASC


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky