Hudební skupina Public Enemy s novým albem na ZIP discích

Světoznáná hudební skupina Public Enemy se opět objevila na poli distribuce hudby pomocí digitálního audia. Tentokráte přímo na IOMEGA ZIP discích.
Světoznáná hudební skupina Public Enemy se opět objevila na poli distribuce hudby pomocí digitálního audia. Tentokráte přímo na IOMEGA ZIP discích.

Nápad šíření nového alba Public Enemy pomocí ZIP disků vyšel přímo od distribučních firem a zástupců Public Enemy. Jedná se o první světově známou hudební skupinu, která pro šíření své tvorby používá ZIP disky IOMEGA. Podle průzkumu má mechaniky ZIP nainstalováno více než 24 mil. uživatelů, takže rozšířenost je opravdu vysoká. Dále se zde objevuje ochrana proti nelegálnímu šíření, kopírovaní či jinému zneužívaní těchto hudebních nahrávek. Hudební data, která se na ZIP nahrají, nebudou schopna se dále pirátsky kopírovat.

Nové album There´s A Poison Goin´ On je k dispozici za $16.98 na stránkách Atomic Pop. Celé album může být také zkopírováno za $8 ve formátu MP3 přes a2b Music.

Věřím, že podobně jako Public Enemy bude šíření hudebních nahrávek všední záležitostí a každý si bude moci dovolit takto koupit svou oblíbenou skupinu v takovém či podobném formátu.

Diskuze (1) Další článek: Microsoft to s CE myslí vážně

Témata článku: Alba, Hudební skupina, Atomic, Public, Skupina, Nový, Zip, Album, Hud, Šíření


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně