HTC Legend s Androidem

HTC Legend s operačním systémem Android 2.1 nabízí mnoho zajímavých funkcí a také vysoce atraktivní design.

Nový HTC legend je vybaven výkonným operačním systémem Android 2.1, ten tomuto smart telefonu zaručuje rychlost a přesné fungování. Přístroj lze díky nástroji HTC Sync bezproblémově synchronizovat s počítačem, můžete v něm bez problémů obsluhovat váš pracovní e-mail, kalendář, kontakty nebo se jen tak připojit na internet a bavit se s přáteli prostřednictvím sociálních sítí.

Soutěž o HTC Legend

Uživatelské rozhraní Sense

Toto nové uživatelské rozhraní přináší jednodušší ovládání a velmi rychle si na něj zvyknou i začínající uživatele smart telefonů. Hlavní část rozhraní je tvořeno sedmi plochami, na ty si můžete umístit widgety, složky, zástupce programů nebo odkazy. Telefon si navíc lze nastavit tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Nemusíte tak téměř zacházet do menu, protože vše lze umístit na hlavní plochu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zapomeňte na navigaci do auta

Díky HTC Legend můžete mít GPS navigaci ve svém mobilu, stačí si ji jen do něj stáhnout. Multidotykový kapacitní AMOLED displej o velikosti 3,2“ vám zaručí dostatečně velké zobrazení map. Rovněž je méně náročný na spotřebu baterie a přináší výraznější zobrazení, které oceníte i při silnějším slunečním světle.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V případě, že rádi cestujete po svých, oceníte digitální kompas, se kterým můžete pracovat v Google mapách. V případě, že kompas aktivujete, bude se obraz na displeji otáčet podle toho, jakým směrem se budete pochybovat.

Prohlédněte si HTC Legend z blízka na YouTube….

HTC Legend je opravdu nadupaným telefonem, při jehož vývoji byl kladen velký důraz na jednoduchost ovládání, velké množství funkcí pro práci i zábavu a v neposlední řadě nabízí opravdu nadstandardní design. Navíc je HTC Legend vyroben z jednoho kusu hliníku, díky tomu je také bytelnější než jiné smart telefony.

Více informací, včetně technických parametrů, najdete na webu HTC.

Chcete stylový HTC Legend vyhrát? Zúčastněte se naší soutěže. Třeba právě na vás se usměje štěstí. Pro účast v soutěži klikněte ZDE.

…protože nepotřebujete dostat telefon, ale aby telefon dostal vás…

Další článek: GoogleCL: Služby Googlu lze používat i v příkazové řádce

Témata článku: HTC, GPS mapy, Legenda, Nadstandardní množství, GPS Centrum, Auto GPS, Mobil s GPS navigací, Sluneční světlo, Legend, Navigace na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

Testy čipů Ryzen 3000: AMD překonává Intel ve výkonu, přitom stojí méně

** Testy nových procesorů Ryzen 3000 od AMD jsou venku ** Výkon ve většině aplikací překonává konkurenci od Intelu ** AMD je přitom zároveň neuvěřitelně výhodné v poměru ceny i výkonu

Karel Javůrek | 175

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 27

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů