HTC HD2 s displejem 4,3“. Nyní ho můžete vyhrát!

12. dubna 2010
Ohlasy ze světa: testy 600GB VelociRaptoru
(placená inzerce) Opravdu velký displej, skvělý design, snadné ovládání a mnoho dalších zajímavých funkcí. Takový je nový HTC HD2. Anyní ho můžete mít i vy, zapojte se do soutěže.
HTC HD2 s displejem 4,3“. Nyní ho můžete vyhrát!

Opravdu velký displej, skvělý design, snadné ovládání a mnoho dalších zajímavých funkcí. Takový je nový HTC HD2.

HTC HD 2 nabízí zcela unikátní displej s první kapacitní technologií na Windows® phone s 1 GHz procesorem. Díky tomu zaručuje rychlou a příjemnou odezvu i na jemný dotyk prstu. Navíc disponuje velikostí 4,3“. Samozřejmostí je snadné ovládání menu a orientace v něm. Majitel tohoto přístroje si může nastavit prostředí dle vlastních priorit. Funkce telefonu umožňují přidat si přímo na plochu hodiny nebo aktuální venkovní teplotu a předpověď počasí.

HD2 skrývá řadu funkcí, jež při jeho každodenním používání ocení nejen člověk, který má mobil převážně pro práci, ale i ten, kdo ho využívá prioritně pro zábavu a komunikaci s přáteli. Tento přístroj vám bude dobrým pomocníkem při pročítání a vytváření dokumentů, při brouzdání na webových stránkách, prohlížení obrázků, čtení a psaní e-mailů. Přehlednost zaručuje příjemné dotykové ovládání a možnost zoomování pouze pohlazením displeje.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
HTC HD2 s obřím displejem

Mezi další vychytávky patří nastavení hlasitosti vyzvánění, jehož tón automaticky klesne v okamžiku, kdy ho vezmete do ruky nebo nevšední funkce automatického vypnutí displeje. Ten se automaticky vypne v okamžiku, když si telefon přiložíte k uchu, zamezíte tak nechtěnému přerušení hovoru, který by mohl způsobit váš dotek.

HTC se při vývoji HD 2 soustředilo nejen na design přístroje, ale důraz byl kladen také na jednoduchost a rychlost jeho ovládání. Ten kdo si tento telefon pořídí, bude mít jistotu neustálé mobility. Komunikační kanály, jako jsou SMS, seznam volání nebo aktualizace na Facebooku, najdete na jednom místě. Další zajímavostí je např. možnost přímého volání osobě, od které si právě čtete e-mail nebo funkce konferenčního hovoru, jehož nastavení zvládne každý.

Díky HTC HD2 již sebou nemusíte neustále nosit notebook. S tímto přístrojem budete zcela mobilní za všech okolností a již nebudete muset vyhledávat Wi-Fi připojení.

Více informací, včetně technických parametrů, najdete na webu htc.com.

Chcete HTC HD2 vyhrát? Zúčastněte se naší soutěže. Třeba právě na Vás se usměje štěstí. Pro účast v soutěži klikněte ZDE.

…protože nepotřebujete dostat telefon, ale aby telefon dostal vás…

Další článek: Ohlasy ze světa: testy 600GB VelociRaptoru

Témata článku: HTC, BBK, Skvělý design, ULX, Mobilní telefony kladno, Funkce telefonu, Unikátní displej, Bust, Dobrý pomocník, HTC Hd2, Escape, Dotykové notebooky levně na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5