HTC Desire HD: Nadčasový komunikátor

Dostali jsme nápad vytvořit špičkový komunikátor s displejem o velikosti 4,3 palce.

HTC Desire HD je uživatelský komunikátor disponující vypracovaným dotykovým S-LCD displejem, jehož předností je výborná ostrost a vysoká energetická výdrž během neustálého používání. Unikátní displej se pyšní velikostí 4,3 palce a rozlišením 480 × 800 pixelů.

Klepněte pro větší obrázek

HTC Desire HD pracuje na platformě Google Android 2.2, který navíc obohacuje vylepšení z dílny společnosti HTC pod názvem HTC Sense, které nejen že výrazně zpříjemňuje ovládání, ale také rozšířilo funkční nabídku. Telefon je tak možno lokalizovat pomocí speciálního dálkového ovládání při jeho ztrátě či krádeži, anebo si můžete snadno zálohovat kontakty a texty přes zabezpečený webový portál.

Soutěž o HTC Desire HD

Komunikátor také upoutá elegantním hliníkovým designem, který zaujme již při prvním pohledu. HTC Desire HD uspokojí nároky všech, kdo chtějí mít nadupaný telefon se širokým spektrem funkcí v atraktivním obalu.

Klepněte pro větší obrázek

Neopomenutelný je např. 8 MPx fotoaparát s funkcí autofocus, detekcí obličeje a s excelentním dvojitým LED bleskem, který zaručí výbornou kvalitu fotek při zhoršených světelných podmínkách. Fotoaparát také umožňuje nahrávat videa v HD kvalitě a upravovat fotky a filmy o různé umělecké nebo zábavné efekty.

Klepněte pro větší obrázek

O rychlý chod telefonu se stará výkonný procesor s frekvencí 1 GHz, který zaručuje okamžitou odezvu vašemu prstu. Nadstandardní výbavu doplňuje operační paměť RAM 768 MB. Díky této unikátní kombinaci se HTC Desire HD stává jedním z nejvýkonnějších smartphonů na světě.

Více informací, včetně technických parametrů, najdete na www.htcfans.cz.

Chcete HTC Desire HD vyhrát? Zúčastněte se naší soutěže. Třeba právě na Vás se usměje štěstí. Pro účast v soutěži klikněte ZDE.

Klepněte pro větší obrázek

…protože nepotřebujete dostat telefon, ale aby telefon dostal vás…

Další článek: První Google smartbook s Chrome OS možná již tento měsíc

Témata článku: HTC, HTC Desire, HTC Desire Z, Nadstandardní kvalita, Rychlý chod, Desire, DESI, Unikátní displej, KomunikátorČeské televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

České televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

** Jeden z největších obchodů historie se nedostal do hlavních zpráv ** Videohry televizím slouží jen k honění senzací, není to seriózní byznys ** České videohry jsou přitom úspěšnější než jiná kulturní díla

Lukáš Václavík
HryKomentářByznys
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína