Články z Computeru | Hry

Hraní do kapsy: Test přenosné herní konzole Nintendo Switch Lite

Původní Switch od japonské firmy Nintendo spatřil světlo světa už v roce 2017 a od té doby slaví jeden úspěch za druhým. Verze Lite je nejen jeho zmenšeninou, ale dost podstatně mění princip používání.

Už několik měsíců jsem majitelem původního Switche a musím přiznat, že mě ta konzole baví víc a víc. Po letech nehraní jsem v sobě opět probudil hráče, byť hodně rekreačního, takže jsem se na Switch Lite hodně těšil.

Ještě musím vysvětlit, proč píšu – původní Switch. V létě 2019 se kromě testované verze Lite objevil i drobný upgrade klasického Switche. Vizuálně se nezměnilo skoro nic, ale Nintendo použilo inovovaný procesor s menší výrobní technologií, takže se prodloužila výdrž na baterii. Model z roku 2019 nese označení HAC-001(-01), to jen pro pořádek. A podle všeho obsahuje Lite tento inovovaný procesor rovněž, takže je na tom stran výdrže lépe než původní Switch, ale trochu hůře než Switch z roku 2019.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Wi-Fi, Herní konzole, Hry, NFC, Nintendo, Lít, Aaa, Power Delivery, The Legend of Zelda, Ovladač, Zelda, Switch Lite, Mobilní hraní, Controllerem, Breath of The Wild, IPS, Procesor, Switch, Nintendo Switch Lite, HraníJak jsme testovali powerbanky s kapacitou 20 000 mAh
Antonín Trčálek
PowerbankaTesty
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Microsoft prvně zmínil Windows 10 21H2. Desítky na podzim dostanou nové funkce
Lukáš Václavík
Windows InsiderWindows 10Microsoft
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály