Hráči PC her se utkají o český titul a HAL3000 Dream

Milovníci počítačových her budou opět soutěžit o titul nejlepšího hráče České Republiky. Vítěz musí pokořit více než 150 hráčů a odměnou mu bude počítač HAL3000 Dream za sto tisíc.
Hráči PC her se utkají o český titul a HAL3000 Dream

Po více než tříleté pauze budou moci letos všichni milovníci počítačových her opět soutěžit o titul nejlepšího hráče České Republiky. Na dubnové finále turnaje se sjede více než 150 hráčů z ČR i Slovenska. Jednou z hlavních cen pro vítěze je počítač HAL3000 Dream za 100 000 CZK.

Mistrovství se při své obnově dočkalo hned několika změn. Oproti minulým ročníkům se bude například závěrečný turnaj konat již na jaře, konkrétně 22. – 24. dubna. Brněnské výstaviště navíc vystřídá nově zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka, jehož poloha je ideální pro hráče ze všech koutů republiky.

Klepněte pro větší obrázek

„Po pádu veletrhu Digitex zde neexistuje žádný turnaj, na kterém by se soustředilo větší množství hráčů. Proto jsme se při výběru místa soustředili zejména na kvalitu zázemí. Fanouškům navíc umožníme celou akci sledovat prostřednictvím streamovaného vysílání PLAYzoneTV,“ říká hlavní organizátor turnaje Lukáš Pleskot ze společnosti PLAYzone.

V současnosti je naplánovaná účast hráčů her Counter-Strike 1.6 (80 hráčů), Counter-Strike: Source (40 hráčů), FIFA 11 (16 hráčů), StarCraft 2 (16 hráčů) a TrackMania: Nations (16 hráčů). Kvalifikace prvních dvou her se bude odehrávat v rámci Mezihernových turnajů, přičemž postup na MČR si zajistí vždy vítěz daného turnaje. „V rámci turnaje ještě plánujeme exhibiční utkání například ve hrách Battlefield či Need for Speed,“ doplňuje Pleskot.

Klepněte pro větší obrázek

Na nejlepší hráče čeká řada cen od českého výrobce počítačů HAL3000. „Velkou část naší nabídky tvoří herní počítače, hráče navíc podporujeme i jinými způsoby, například různými soutěžemi. Je proto pro nás samozřejmostí a zároveň ctí, že se můžeme podílet na obnoveném Mistrovství ČR,“ říká marketingový manažer HAL3000 www.hal3000.cz Aleš Tálský.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Obama večeřel s IT bossy. Co má za lubem?

Témata článku: Battlefield 2, Brněnské výstaviště, Counter, Český titul, Strike, Starcraft, Need for Speed, Trackman, Counter Strike Source, Dream, Hra, Battlefield, HAL, Trackmania, Marketingový manažer, Hlavní organizátor, Counter Strike, Titul, Battlefield 3, Battlefield 4, Starcraft 2, Fifa, Hráč, Nejlevnější herní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

** O kost zvanou fabella nás evoluce připravila už před miliony let ** V posledních desetiletích se však „ztracená kost“ znovu objevuje ** Anatomové nabádají ortopedy, aby brali fabellu v potaz

Jaroslav Petr | 31

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 72

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

** Vertikální televizory do každé rodiny ** Desítky budou mít problém s počítači s malými disky ** Facebook se chlubil novinkami na F8

David Polesný, Jakub Čížek | 24Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch