Hudba, filmy, seriály | HBO GO

Hra o trůny online: Kde sledovat seriál legálně s českými titulky

Seriál Hra o trůny, anglicky game of Thrones míří do finále a 14. dubna vydá HBO první díl závěrečné osmé řady. Seriál se tradičně šíří různými cestami a strhává rekordy co se týče ilegálního sdílení, vše ale můžete sledovat online a legálně z pohodlí domova a dokonce s českými titulky.

Co vás čeká v nejnovější řadě Hry o trůny?

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO GO. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky. Do premiéry nové řady se tak můžete podívat na všechny předcházející, které zde mají i dabing.

Jak si zaregistrovat HBO GO?

Pro předplacení HBO GO máte dvě možnosti. Buď si službu zaregistrujete přímo přes oficiální stránky, nebo využijete služeb některého ze zprostředkovatelů.

Skrze oficiální stránky získáte HBO GO a seriál Hra o trůny na měsíc zdarma, každý další stojí 129 korun. Pro registraci stačí v rámci formuláře vyplnit klasické údaje, jako je jméno, e-mail a údaje k platební kartě, případně se přihlásit skrze PayPal.

Klepněte pro větší obrázek
HBO GO si již můžete předplatit bez zprostředkovatele.

Využít můžete i služeb některého z operátorů či poskytovatelů internetu. V nabídce mají HBO téměř všichni, uspějete tak u UPC, Netboxu, O2 i dalších. Cena je přitom různá a může se pohybovat okolo dvou set korun, součástí balíčku totiž bývají i klasické televizní kanály HBO.

A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat třeba u služby SledovaniTV.cz, která umožňuje sledování televize přes internet. Nabízí balíček HBO Maxpack, který obsahuje 3 kanály HBO, 2 Cinemaxu a k tomu předplatné HBO GO.

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO GO?

Diskuze (31) Další článek: Průzkum: Většina českých studentů technických škol netuší, co je to průmysl 4.0

Témata článku: Internet, O2, Hudba, filmy, seriály, UPC, HBO GO, Netbox, Sledování, IPTV, Thrones, HBO, Seriál, Titulky, Balíček, Hra o trůny, Zprostředkovatel, Nejnovější řada


Určitě si přečtěte

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

** Windows 10 nejsou jen moderní aplikace, ale i spousta vychytávek a funkcí navíc. ** U většiny z nich si ani neuvědomujeme, že byly někdy jinak. ** Některé věci jsou zcela nové, jiné zase pocházejí už z Windows 8.

Vladislav Kluska | 226

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 37

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 86

Tipy pro Google: Umí mnohem víc než jen vyhledávat, zkuste některé fígle

Tipy pro Google: Umí mnohem víc než jen vyhledávat, zkuste některé fígle

** Google není jen vyhledávací pole se dvěma tlačítky ** Můžete ho ovládnout pomocí parametrů a příkazů ** Kromě výsledků vyhledávání nabízí také další funkce

Karel Kilián | 15

Čína si věří: „Naše hypersonické střely potopí americké letadlové lodě“

Čína si věří: „Naše hypersonické střely potopí americké letadlové lodě“

** Číně roste sebevědomí ** Nedávno uvedla, že její nové hypersonické střely mohou potopit velké letadlové lodě US Navy ** Podle komentátorů Čína nejspíše takové střely má, i když není jasné kolik

Stanislav Mihulka | 61

15 míst, kde můžete legálně sledovat filmy na internetu

15 míst, kde můžete legálně sledovat filmy na internetu

** Legálních služeb pro sledování filmů je celá řada, využít můžete předplatné či platbu za film ** Ceny jsou u mnohých velmi rozumné, limitem je pouze nabídka titulů ** České služby mají i dabované filmy, u zahraničních často chybí i české titulky

Vladislav Kluska | 44