HBO GO | Hudba, filmy, seriály

Hra o trůny online: Kde sledovat seriál legálně s českými titulky

Seriál Hra o trůny, anglicky game of Thrones míří do finále a 14. dubna vydá HBO první díl závěrečné osmé řady. Seriál se tradičně šíří různými cestami a strhává rekordy co se týče ilegálního sdílení, vše ale můžete sledovat online a legálně z pohodlí domova a dokonce s českými titulky.

Co vás čeká v nejnovější řadě Hry o trůny?

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO GO. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky. Do premiéry nové řady se tak můžete podívat na všechny předcházející, které zde mají i dabing.

Jak si zaregistrovat HBO GO?

Pro předplacení HBO GO máte dvě možnosti. Buď si službu zaregistrujete přímo přes oficiální stránky, nebo využijete služeb některého ze zprostředkovatelů.

Skrze oficiální stránky získáte HBO GO a seriál Hra o trůny na měsíc zdarma, každý další stojí 129 korun. Pro registraci stačí v rámci formuláře vyplnit klasické údaje, jako je jméno, e-mail a údaje k platební kartě, případně se přihlásit skrze PayPal.

Klepněte pro větší obrázek
HBO GO si již můžete předplatit bez zprostředkovatele.

Využít můžete i služeb některého z operátorů či poskytovatelů internetu. V nabídce mají HBO téměř všichni, uspějete tak u UPC, Netboxu, O2 i dalších. Cena je přitom různá a může se pohybovat okolo dvou set korun, součástí balíčku totiž bývají i klasické televizní kanály HBO.

A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat třeba u služby SledovaniTV.cz, která umožňuje sledování televize přes internet. Nabízí balíček HBO Maxpack, který obsahuje 3 kanály HBO, 2 Cinemaxu a k tomu předplatné HBO GO.

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO GO?

Diskuze (37) Další článek: ELONOVINKY: Motor pro cestu na Mars nastartoval v raketě

Témata článku: Internet, HBO GO, O2, Hudba, filmy, seriály, SOB Top, UPC, IPTV, Sledování, Game of Thrones, Netbox, Předplacení, HBO Max, Zprostředkovatel, Balíček, Nejnovější řada, Dabing, Seriál, Hra o trůny, Titulky, Thrones, HBO25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Sony chystá redesign konzole PS5 s novým levnějším procesorem

Sony chystá redesign konzole PS5 s novým levnějším procesorem

Šuškanda mluví o redesignu konzole PS5 s novým procesorem, který společnost vyjde levněji.

Michal Maliarov
PlayStation 5SonyKonzole
Metro Exodus: Complete Edition si na nových konzolích zahrajete v červnu

Metro Exodus: Complete Edition si na nových konzolích zahrajete v červnu

Nové metro míří na next-gen a my už známe datum vydání.

Michal Maliarov
Metro ExodusVideo
Resident Evil Village: můry opět ožívají | Recenze

Resident Evil Village: můry opět ožívají | Recenze

Ethan Winters má opět problémy. A tentokrát mu je opravdu nezávidíme. Jak dopadla jedna z nejočekávanějších her letošního roku?

Ladislav Novák
Resident Evil VillageHororSurvivalRecenze