HBO GO | Hudba, filmy, seriály

Hra o trůny online: Kde sledovat seriál legálně s českými titulky

Seriál Hra o trůny, anglicky game of Thrones míří do finále a 14. dubna vydá HBO první díl závěrečné osmé řady. Seriál se tradičně šíří různými cestami a strhává rekordy co se týče ilegálního sdílení, vše ale můžete sledovat online a legálně z pohodlí domova a dokonce s českými titulky.

Co vás čeká v nejnovější řadě Hry o trůny?

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO GO. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky. Do premiéry nové řady se tak můžete podívat na všechny předcházející, které zde mají i dabing.

Jak si zaregistrovat HBO GO?

Pro předplacení HBO GO máte dvě možnosti. Buď si službu zaregistrujete přímo přes oficiální stránky, nebo využijete služeb některého ze zprostředkovatelů.

Skrze oficiální stránky získáte HBO GO a seriál Hra o trůny na měsíc zdarma, každý další stojí 129 korun. Pro registraci stačí v rámci formuláře vyplnit klasické údaje, jako je jméno, e-mail a údaje k platební kartě, případně se přihlásit skrze PayPal.

Klepněte pro větší obrázek
HBO GO si již můžete předplatit bez zprostředkovatele.

Využít můžete i služeb některého z operátorů či poskytovatelů internetu. V nabídce mají HBO téměř všichni, uspějete tak u UPC, Netboxu, O2 i dalších. Cena je přitom různá a může se pohybovat okolo dvou set korun, součástí balíčku totiž bývají i klasické televizní kanály HBO.

A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat třeba u služby SledovaniTV.cz, která umožňuje sledování televize přes internet. Nabízí balíček HBO Maxpack, který obsahuje 3 kanály HBO, 2 Cinemaxu a k tomu předplatné HBO GO.

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO GO?

Diskuze (37) Další článek: ELONOVINKY: Motor pro cestu na Mars nastartoval v raketě

Témata článku: Internet, HBO GO, Hudba, filmy, seriály, O2, Netbox, UPC, Sledování, IPTV, SOB Top, Game of Thrones, Balíček, Seriál, Titulky, Thrones, HBO, Hra o trůny, Nejnovější řada, Zprostředkovatel


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu