HP Pavilion 15 Beats Edition: tuning pro fajnšmekry

(Inzerce) Pokud u nějakého notebooku najdete označení „speciální edice“, můžete čekat, že vychází z osvědčeného konceptu modelové řady a přidává několik netradičních vychytávek.

HP Pavilion 15 patří mezi dlouhodobě nejoblíbenější řady notebooků s logem HP. Láká na nadprůměrný výkon, výbornou funkční výbavu a výhodnou cenu. HP se nyní rozhodlo tento notebook nechat projít „tuningem“, který zlepšil původní vzhled i výbavu. Inovovaný model poznáte podle označení „Beats Edition“.

HP Pavilion 15 v úpravě Beats Edition vsází na nepřehlédnutelnou kombinaci šedého a červeného povrchu, díky níž notebook nabízí originální a stylový design. Povrchová úprava je navíc matná, takže se nemusíte obávat rizika viditelných otisků prstů. Barevný tuning jde dokonce až do hloubky, takže červený odstín má mj. i podsvětlení klávesnice.

P15BE_uvod1.jpg

Čtyři jádra s dotykovou kontrolou

Pro ovládání notebooku mají uživatelé tři možnosti – od tradiční klávesnice se samostatnou numerickou částí, přes touchpad s podporou vícedotykových gest, až po velký 15,6" (39,6cm) dotykový displej s LED technologií a Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 bodů. Nad displejem je umístěna čočka webové kamery HP TrueVision HD s dvojitým digitálním mikrofonem.

P15BE_porty.jpg

Výrazná tuningová úprava, na kterou odkazuje dovětek „Beats Edition“, zasáhla zvukové komponenty. Notebook díky tomu obsahuje stereofonní reproduktory se subwooferem a DTS zvukovým podáním, založené na technologii BeatsAudio. Uživatelé si tak mohou vychutnat skvělý zvuk u všech typů multimédií, které lze do notebooku nahrávat prostřednictvím rozhraní LAN, USB 3.0, Bluetooth 4.0 či Wi-Fi typu 802.11b/g/n (1×1). Pro snadné připojení k LCD televizi nebo monitoru můžete využít HDMI port.

Vnitřní výbava notebooku je navržena pro pokrytí všech multimediálních potřeb, obsahuje proto čtyřjádrový procesor AMD A8-5545M taktovaný na frekvenci 1,7 GHz a 8 GB DDR3L SDRAM paměti. S kvalitním zobrazením filmů a 3D grafiky pomůže samostatná grafická karta AMD Radeon HD 8510G. Pro ukládání dat, filmů a hudby poslouží pevný disk o velikosti 1 000 GB. Zálohovat data můžete nejen na externí úložiště či do cloudu, ale i na DVD+/-RW média díky integrované SuperMulti DVD vypalovací mechanice. V notebooku je předinstalován operační systém Windows 8.1.

P15BE_telo.jpg

Nový notebook HP Pavilion 15 Beats Edition koupíte v internetovém obchodě HPmarket.cz či v síti autorizovaných HP prodejců.

Další článek: Tržby Applu stále rostou, daří se iPhonům i počítačům

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,