Hotmail na vlastní doméně: e-mail na vyšší úrovni

Vyzkoušejte e-mailovou schránku od Microsoftu na vlastní doméně, tedy Hotmail a Live Custom Domain. Je zdarma a můžete vytvořit až 500 e-mailových adres.
Hotmail na vlastní doméně: e-mail na vyšší úrovni

Ať si ostatní založí schránku u vás

Microsoft nabízí možnost, jak uživatelům snadno umožnit, aby získali e-mailovou schránku na vaší doméně. V „Open membership“ -> „Settings“ tlačítkem zapněte otevřenou registraci až pro 500 e-mailových schránek a poté v menu vyberte položku „Sign-up module“. Zde si můžete vytvořit vlastní banner s odkazy na registraci schránky a přihlášení.

Klepněte pro větší obrázek
 Vytvoření vlastního banneru

Banner pak třeba umístíte na vlastní webové stránky, kde se ostatním pochlubíte, že používáte e-mail od Microsoftu na vlastní doméně. A když budou chtít, můžou si u vás založit schránku. Pro vás to má jednu velkou výhodu – budou vám dělat reklamu, respektive vaší doméně.

Přizpůsobte si vzhled

Pro firmy může být důležité, aby bylo přihlašování ve firemním stylu. Live Custop Domain nabízí nastavení logotypu. Nejprve je třeba v „Co-branding“ zapnout přizpůsobení, poté do služby „Header logo“ nahrát nový logotyp a „vypublikovat“ na web.

Klepněte pro větší obrázek
 Přidání vlastního logotypu do záhlaví

Propojení s firmou a přehled provozu

Díky dostupnému SDK je možné propojit správu uživatelů s firemními nástroji. Pokud tedy potřebujete spravovat uživatele ze svých lokálních aplikací, nahlédněte na dev.live.com.

V poslední řadě pak stojí za zmínku statistiky. Souhrnné statistiky nabízí informace o provozu domén(y), využití e-mailových služeb a zaplnění schránek.

Témata článku: Microsoft, Web, Hotmail, Doména, Live, Mail, Celý svět, Správa domény, Windows Live, Vzhled, Google Chrome, Login, Hot, Úroveň, Refresh, Uživatelské jméno, Admin, VLA, Uživatelé, Branding, Google Mail, SPF, Levé menu, Banner, Windows Live Mail


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 244


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk