HostingPark.cz: ze zákulisí webhostingu

Před několika týdny se na trhu objevil nový projekt poskytující webhostingové služby pod názvem HostingPark.cz. Podívejme se, čím se tento webhostingový projekt liší od ostatních.
HostingPark.cz: ze zákulisí webhostingu

Projekt HostingPark.cz je provozován telekomunikační společností VSHosting, zajišťující provoz tisíců velkých internetových projektů, díky čemuž se může HostingPark.cz pochlubit kvalitním technologickým zázemím, které není u ostatních webhostingových společností běžné.

Technická podpora

Jako jedna z mála společností disponuje HostingPark.cz díky serverové telekomunikační společnosti VSHosting plnohodnotnou a stálou technickou podporou, která je přítomna přímo v datovém centru. Technická podpora funguje ve směnném režimu 24 hodin denně a je složena výhradně z Linux administrátorů schopných provést okamžitou úpravu nastavení hostingu či efektivně řešit jakýkoliv technický problém. Špičková technická podpora zpracovává většinu požadavků do 10 minut od jejich přijetí.

Špičkové datacentrum a neomezený přenos dat

Je tomu již tři měsíce, co VSHosting uveřejnil otevření nejmodernějšího datacentra v ČR a SR právě na Živě.cz. Všechny webhostingové servery HostingPark.cz jsou umístěny v tomto špičkovém datacentru provozovaném v režimu TIER 3+. Podrobné informace ohledně datacentra naleznete zde.

Společnost VSHosting vlastní statut telekomunikačního operátora a patří mezi členy sdružení NIX.CZ (české peering centrum) i SIX.SK a provozuje vyhrazenou optickou infrastrukturu o kapacitě 30+ Gpbs. Všichni klienti HostingParku tak mají u svých hostingových účtů k dispozici neomezený přenos dat.

Klepněte pro větší obrázek
Špičkové vyhrazené datacentrum VSHosting

Kvalitní proprietální software na správu hostingu

Jako jedna z mála webhostingových společnosti poskytuje HostingPark.cz všem svým klientům pro správu jejich hostingových účtů špičkový control panel od společnosti Parallels s názvem PLESK (hostingpark.cz/napoveda). Použití proprietálního systému namísto bezplatného opensource bylo zvoleno z důvodu vysoké funkčnosti a uživatelského pohodlí. V komfortním systému PLESK, jehož použití není nijak dále zpoplatněno, si mohou klienti webhostingu sami nastavovat veškeré parametry.

Klepněte pro větší obrázek
Control panel PLESK

Vysoká dostupnost služeb a nízké ceny

Z důvodu použití vysoce výkonných serverů (8+ CPU apod.) a pokročilé clusterové technologie je zajištěna vysoká dostupnost webových stránek klientů HostingPark.cz. HostingPark poskytuje celkem 3 tarify webhostingu, přičemž 2 z nich splňují podmínku tzv. „multihostingu“ - tedy možnost umístit pod jeden hosting v rámci jedné ceny na server více domén. WebHosting Business umožňuje tímto způsobem spravovat až 5 domén (tj. funkčně srovnatelné s 5 nezávislými hostingy) a tarif WebHosting EXTRA pak přichází s nabídkou umístění až 20 domén na server za paušální poplatek 299Kč bez DPH měsíčně.

Více informací a možnost objednávky na www.hostingpark.cz

Další článek: Bezpečná hesla: Pláčou správci i uživatelé

Témata článku: Zákulisí, Webhosting, Neomezený tarif, Uživatelské pohodlí, Podrobná úprava


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu