Horoskopy a předpovědi na další rok

Na internetu naleznete různé online astrologické poradny a výběrové horoskopy, které vám poradí a odkryjí roušku tajemství a události, jež na vás čekají v budoucnosti. Pokud nevíte, co očekávat v letošním roce, zavítejte na některou ze stránek v dnešním přehledu.
Horoskopy a předpovědi na další rok

Portál Tiscali nabízí horoskopy v mnoha různých podobách. Kromě klasických týdenních předpovědí pro různá znamení zvěrokruhu nabízí také lunární horoskopy na vybrané dny, erotické a grafické horoskopy, horoskop zrození či předpověď na dovolenou. Prognóza na rok 2005 začíná obecnými informacemi o budoucím roce. Podrobnější informace získáte výběrem konkrétního znamení a jednoho ze tří dekanů. Díky provázanosti jednotlivých částí portálu Tiscali se z horoskopů snadno dostanete k ostatním informacím, které vás mohou zajímat.

Hodíme se k sobě?

Předpovědi budoucnosti jsou jako stvořené pro bulváry. Přiznejme si, že každý alespoň občas do podobného čtení nakoukneme. A nebyl by to deník Blesk, kdybyste na jeho webových stránkách nenalezli horoskop lásky pro příští rok. Astroložka Christiane Woelky zpracovala předpovědi pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu. Krátký nadpis u každého z nich, shrnující celkovou předpověď, vás donutí přečíst si také předpověď pro svého případného partnera nebo partnerku. U každého znamení si ostatně můžete zjistit, kdo k vám v příštím roce bude nejlépe pasovat.

Portál Horoskop.cz věnovaný, jak jinak, horoskopům, sice v době přípravy tohoto článku nenabízel předpověď na celý rok 2005, ale vzhledem k tomu, že něco podobného si můžete přečíst pro rok 2004, lze čekat, že předpověď pro příští rok se objeví co nevidět. Do té doby si můžete přečíst některý z celé řady klasických horoskopů – nechybí znamení zvěrokruhu ani partnerské horoskopy. Zajímavé jsou také keltské, čínské, egyptské, indické, aztécké či indiánské horoskopy. Cenné informace naleznete i o svých kočičkách. O čtyřnohých i těch dvounohých.

Předpovědi pro znamení zvěrokruhu na rok 2005 najdete také zde. Jiří Kubík tu nabízí rozbor tří částí všech dvanácti měsíců v roce pro jednotlivá znamení. Kdo by čekal podrobný elaborát, bude nejspíše zklamaný, většinou je každé období popsáno jednou stručnou větou.

Pro budoucí jasnovidce

Pokud se začnete zabývat předpověďmi do budoucnosti, jistě vás napadne jméno Nostradamus. Zajímá-li vás výhled do budoucnosti podle tohoto vizionáře, podívejte se na stránky Nostradamus – učebnice budoucnosti. Dozvíte se zde předpovědi na celé desetiletí, většinou i s komentářem.

Poněkud více na vědeckých podkladech, než doposud zmíněné horoskopy, staví Předpověď na příštích deset trilionů let. Bohužel je smutnou pravdou, že s lidstvem to v budoucnu nijak růžové nebude, tedy alespoň pokud zásadně nezmění dosavadní přístup ke své planetě. Na stránkách časopisu 21. století si přečtete informace o vývoji sluneční soustavy a celého vesmíru. Poté následují informace o dění na Zemi během dalších padesáti, sta a více let.

Témata článku: Horoskopy, Dosavadní informace, Klasická předpověď, Celé desetiletí, Příští rok, Týdenní dovolená, Nostradamus, Předpověď, Celá planeta, Podrobná předpověď, Dosavadní přístup, Týdenní předpověď, Celý rok

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu