PR články

Honor na český trh uvádí své první notebooky a zcela bezdrátová sluchátka

Společnost HONOR vůbec poprvé přivádí na evropský trh notebooky.

Jedná se o laptopy ze série HONOR MagicBook, které disponují výdrží až 10 hodin na jedno nabití a lehkou vahou. Společně s nimi společnost představila také bezdrátová sluchátka Magic Earbuds, která díky hybridnímu řešení dosáhnou potlačení okolního hluku o intenzitě přes 24 dB. 

Evropská premiéra HONOR notebooků

Série HONOR MagicBook, konkrétně MagicBook 14 a MagicBook 15, jsou prvními produkty v kategorii notebooků, které budou dostupné na evropském trhu. Chlubí se tenkým tělem se zajímavým designem a výbornou výdrží baterie. K zakoupení budou v barvě Space Gray. Disponují vyskakovací kamerou zabudovanou v klávesnici, kdy stačí jednoduše zmáčknout tlačítko na klávesnici a kamera vyskočí. Dále se pyšní prvotřídní grafikou a vysokým poměrem obrazovky vůči tělu notebooku. Vlastníci telefonů Honor a Huawei mohou pomocí NFC propojit obě zařízení.

Klepněte pro větší obrázek

Určeny jsou zejména pro mladší generaci, studenty a také kancelářské pracovníky a cestovatele. Proto byl kladen důraz na vysokou výdrž, až 10 hodin na jedno nabití, rychlonabíjení 65 W a kompatibilitu s nabíječkou USB typu C. Nesmíme opomenout, že ve spouštěcím tlačítku je zabudovaná čtečka otisku prstu, která zaručuje jednoduší a bezpečnější přístup do počítače. Notebooky budou k dostání za 15 990 Kč.

Parametry a specifikace:

Klepněte pro větší obrázek

Zcela bezdrátová sluchátka Magic Earbuds

Voděodolná bezdrátová sluchátka jsou další z novinek, které HONOR v dubnu představil. Určena jsou především pro fanoušky fitness, kteří nechtějí být během tréninku ničím rušeni. Trojitý vestavěný mikrofon zaznamenává okolní zvuky a hybridní technologie vyhodnocuje, jak moc rušivé jsou a na základě toho je dokáže efektivně eliminovat. Vychutnat si tak můžete vysoce kvalitní telefonování i nerušené poslouchání hudby.

Klepněte pro větší obrázek

Uživatelé telefonů Honor a Huawei si mohou užívat i automatické spárování s jejich telefonem a inteligentní detekci nošení. Sluchátka jsou schopna zjistit, zda jsou nasazena a na základě těchto informací se mohou automaticky zapnout a také pozastavovat a přehrávat hudbu na základě nošení. Mimořádnou kvalitu basů si můžete užívat naplno až 3,5 hodiny, jejich nabití na 100 % trvá přibližně 1,5 hodiny, a to pomocí USB kabelu typu C. Dostupné budou v barvách Pearl White a Robin Egg Blue za 2 990 Kč.

Parametry a specifikace:

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Prohlížeče postavené na Chromiu budou připraveny na dvoudisplejové počítače. Díky Microsoftu

Témata článku: PR články

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5