Homer Simpson bude pracovat pro Intel!

Známá televizní postavička z rodiny Simpsonových - tatíček Homer bude od 8. listopadu vystupovat v novém reklamním šotu společnosti Intel.
Známá televizní postavička z rodiny Simpsonových - tatíček Homer bude od 8. listopadu vystupovat v novém reklamním šotu společnosti Intel. Transplantací procesoru Pentium II místo Homerova mozku se z podřadného technika v atomové elektrárně stane vysokoškolský profesor. Dle vyjádření představitelů společnosti má tento děj ukázat důležitost jmenovaného procesoru pro počítač. Když dokáže procesor z Homera udělat učence, co asi tak může udělat z vašeho PC, že?

Živě komentuje: Bez reklamy nejde provozovat žádnou podnikatelskou činnost. Vzhledem k celosvětové oblibě tohoto kresleného seriálu lze předpokládat, že všeobecné povědomí o procesoru Pentium II opravdu vzroste a důsledkem pravděpodobně bude větší zájem o tento procesor i mezi laickou veřejností. Osobně se velmi těším, až tento klip uvidím. Homer jako vysokoškolský profesor - napadlo by vás to někdy?

Diskuze (2) Další článek: Technologie ADSL míří na sever

Témata článku: Homer, Obliba, Elektrárna


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku