Hlavní hudební dodavatelé chtějí propagovat prodej e-hudby

Dvě největší hudební společnosti přichází s novým plánem, jehož podstatou je rozšíření prodeje e-hudby na Internetu.
Společnosti Valley Media a Amplified.com, které patří mezi dvě největší v distribuci e-hudby, se rozhodly, že rapidním způsobem rozšíří prodej a distribuci hudby v digitální podobě na Internetu. Mezi nejvíce diskutovanými formáty jsou Liquid Audio a MP3. V těchto dvou preferovaných formátech by se měla tato hudební produkce šířit.

Vedoucí společnost Valley Media, která především distribuuje hudební CD, MC, DVD a video nahrávky ve více jak 200 zemích nejen přes Internet, zahrnuje takové giganty, jako je Amazon.com CDNow a spousty dalších. Druhá společnost Amplified má k dispozici více jak 200 000 velmi zajímavých hudebních nahrávek v digitální podobě, které může dát okamžitě k distribuci. Obě tyto společnosti se začaly společně formovat a kombinací obou nabízených katalogů, spojením distribučních sítí vznikne rozsáhlá nabídka e-hudby nejen na Internetu. Jde o exkluzivní spolupráci dvou firem, které mají vedoucí postavení v prodeji e-hudby na celém Internetu.

Společnost Valley Media má již delší dobu podepsané smlouvy s výhradními nahrávacími společnostmi, mezi které především patří: Warner Music, Sony Music, Universal Music, BMG Entertainment a EMI Group. Tato skupina firem je také známa pod názvem „Big Five“ (velká pětka). Internetoví uživatelé tak mají možnost dostat se k zajímavé a ucelené nabídce komerčních nahrávek. Nelicencovaná tvorba od méně známých autorů je na Internetu bez problémů ke stažení, ale zatím žádná společnost nenabídla takové množství komerčních nahrávek jako nyní Valley Media a Amplified.com. Všechny nahrávací společnosti jsou nakloněny distribuci jejich tvorby v digitální podobě, protože takový prodej je rychlý a bez sebemenších vedlejších nákladů. Dost častou podmínkou těchto firem je v poslední době nutnost distribuce takových nahrávek s copyrightovou ochranou, což je pro formát MP3 velký problém. Proto na scénu přichází konkurenční formáty typu WMA, Liquid Audio a další.

Je velmi dobré, když se prodej e-hudby den ode dne rozšiřuje. Prodej klasickým způsobem na CD již pomalu odpadá a je nahrazován e-komercí a digitálními hudebními formáty. Pokud si takový nákup chcete vyzkoušejte naostro také u nás, napište si do svého prohlížeče www.vltava.cz/mp3 , kde takovou možnost máte. Nabídka určitě stojí za to.

Váš názor Další článek: Sony zahlceno při uvedení Playstation

Témata článku: Video, Prohlížeče, HUD, Hudební produkce, Hlavní dodavatel, DOD, Rozsáhlá nabídka, Dodavatel, Liquid, Big five, Velká pětka, HLA, Five, Druhá společnost, Známý autorFujifilm Instax Mini Evo – hybridní aparát pro instantní fotku
Petr Březina
Instantní fotografieFujifilm
Uncharted 4 možná na PC a PS5 dorazí bez multiplayeru, naznačuje rating

Uncharted 4 možná na PC a PS5 dorazí bez multiplayeru, naznačuje rating

Ratingová komise ESRB opět vyzradila některé informace o nadcházející hře.

Michal Maliarov
Naughty DogUncharted 4: Thief's end
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Den D je tady, dnes vyšly Windows 11. Jak stáhnout instalační ISO?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft