Slevy | Asus | Myši

Herní myš pro praváky i leváky. Skvělá Asus ROG Pugio II je levnější než kdy dřív

Myš Asus ROG Pugio II je jedna za mála herních periferií vhodných do pravé i levé ruky. Má nejen symetrický tvar, ale také boční tlačítka na obou stranách, takže jsou v dosahu palců obou rukou. Když tato myš přišla na trh, stála skoro tři tisíce. I dnes stojí v průměru 1800 Kč, ale v CZC ji můžete koupit za 1119 Kč při zadání slevového kódu ASUS20BAG.

Pugio II je bezdrátová, připojuje se přes Bluetooth 5.1 nebo dodávaný USB dongle, který bude pro hráče díky vyššímu polling rate (1000 místo 125 Hz) vhodnější, protože bude kratší odezvu. Myš je ale možné používat i jako drátovou pomocí odpojitelného USB-C.

Asus vsadil na optický snímač PMW3335 s citlivostí 16 000 dpi a rychlostí až 400 ips. Tahákem je modularita a možnost snadných oprav či čištění. Myš používá vyměnitelné spínače Omron u dvou hlavních tlačítek. A místo bočních tlačítek lze zase použít krytky. Tím si je nastavíte pro pravý/levý úchop. Nebo zaslepíte oba boky a budete bez tlačítek, to je na vás.

Na těle dále najdeme kolečko a tlačítko pro rychlou změnu citlivosti. Protože jde o herní model ROG, nechybí ani RGB podsvícení. Kvůli němu ale počítejte se slabší výdrží. Asus uvádí až 40 hodin nepřerušovaného hraní s diodami. S vypnutým podsvícením to dělá 69 hodin, což je však také dost málo.


Asus ROG Pugio II 90MP01L0-BMUA00


Váš názor Další článek: Průzkumník ve Windows 11 je rychlejší, když zmáčknete F11. Microsoft dělá něco špatně

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , ,