Razer | Ohebný displej

Herní křeslo od Razer svítí, vibruje a má obří panoramatický monitor

Když Razer loni na podzim představil své první herní křeslo, divili jsme se, že nemá podsvícení jako skoro všechny jeho produkty. Dnes firma představila svítící křeslo, u něhož však RGB diody jsou tou nejméně exotickou věcí.

Zatím se nebude prodávat, název Project Brooklyn ostatně naznačuje, že z designových laboratoří se v této podobě možná do komerční produkce ani nepodívá.

Samotné křeslo vypadá jako všechny ostatní herní/závodní modely. Kromě podsvětlených kontur kompatibilních se systémem Razer Chroma jsou součástí sedáku i zádové opěrky také vibrační motorky. Výrobce oprášil technologii Hypersense, která přenese haptické vjemy do celého těla namísto gamepadů, kde je vídáme nejčastěji.

Brooklyn má také plně polohovatelné stolky pro myš a klávesnici. Za opěrkou se pak nachází stojan, který před hráčem drží velký 60" zahnutý OLED monitor. Koncept navíc počítá s tím, že bude roztahovací, což je technologie, která už na letošním CESu byla k vidění. U herního křesla by však mohl bez problémů být i jen zahnutý flexibilní panel, který bude jednodušší, levnější a odolnější.

Diskuze (4) Další článek: ELONOVINKY: Tesla loni prodala půl milionu aut, je šestou nejhodnotnější firmou světa

Témata článku: Technologie, Hardware, OLED, Razer, Ohebný displej, CES 2021, Monitor, HyperSense, Brooklyn, Křeslo, Opěrka, Razer Chroma, DiodaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

** BeReal je novou hvězdou mezi sociálními sítěmi ** Ukazuje pouze všední realitu běžných dní ** Aplikace vám jednou denně dá dvě minuty na poslání vlastní fotky

Martin Chroust
BeRealMobilní aplikaceSociální sítě