Herní křeslo od Razer svítí, vibruje a má obří panoramatický monitor

Když Razer loni na podzim představil své první herní křeslo, divili jsme se, že nemá podsvícení jako skoro všechny jeho produkty. Dnes firma představila svítící křeslo, u něhož však RGB diody jsou tou nejméně exotickou věcí.

Zatím se nebude prodávat, název Project Brooklyn ostatně naznačuje, že z designových laboratoří se v této podobě možná do komerční produkce ani nepodívá.

Samotné křeslo vypadá jako všechny ostatní herní/závodní modely. Kromě podsvětlených kontur kompatibilních se systémem Razer Chroma jsou součástí sedáku i zádové opěrky také vibrační motorky. Výrobce oprášil technologii Hypersense, která přenese haptické vjemy do celého těla namísto gamepadů, kde je vídáme nejčastěji.

Brooklyn má také plně polohovatelné stolky pro myš a klávesnici. Za opěrkou se pak nachází stojan, který před hráčem drží velký 60" zahnutý OLED monitor. Koncept navíc počítá s tím, že bude roztahovací, což je technologie, která už na letošním CESu byla k vidění. U herního křesla by však mohl bez problémů být i jen zahnutý flexibilní panel, který bude jednodušší, levnější a odolnější.

Diskuze (4) Další článek: ELONOVINKY: Tesla loni prodala půl milionu aut, je šestou nejhodnotnější firmou světa

Témata článku: Technologie, Hardware, OLED, Ohebný displej, CES 2021, Razer, Opěrka, Křeslo, HyperSense, Razer Chroma, Brooklyn, Dioda, Monitor