Harper Audio a MP3Lit.com nabízí zdarma MP3

Čas od času se na Internetu objeví docela solidní nabídka MP3 nahrávek, které jsou volně ke stažení. Právě MP3lit.com několik empétrojek zdarma nabízí.
Pokud vám MP3Lit.com nic neříká, tak jen pro upřesnění jde o společnost, která se zabývá MP3 technologiemi a v poslední době také e-hudbou a mluveným slovem distribuovaným ve formátu MP3. MP3Lit.com patří mezi jedny z největších serverů nabízející mluvené nahrávky ve formátu MP3. MP3Lit.com a společnost Harper Audio přicházejí s nabídkou volně stažitelných MP3 nahrávek od Sisters, James Joyce a dalších. Jde především o mluvené nahrávky.K dispozici jsou také autoři jako je: McCourt, Colm Meaney, Ciaran Hinds, Malachy McCourt, Stephen Rea a další. MP3Lit.com je také jediným serverem nabízející 20minutové mluvené nahrávky ve formátu MP3 (u všech ostatních jde o celé bloky po hodině a více). Některé z live výstupů jsou k dispozici na Internetu, kde budou dostupné zhruba měsíc. Obě jmenované společnosti spolupracují na této bázi již delší dobu a již v minulosti nabídly autory jako jsou: Dylan Thomas, Susie Bright, Ben Stiller, Janeane Garoffalo and Kurt Vonnegut, Jr. MP3Lit.com byl založen v roce 1999 za účelem nabídnout kvalitní nahrávky mluvného slova ve formátu MP3. Mluvené slovo převážně z knih, překladů a dalších publikací.

Pokud máte zájem můžete si zdarma zkopírovat nahrávku „Sisters“ z „Dubliners stories“ ve formátu MP3.

Společnost HarperCollins je jedním z největších knižních vydavatelství na světě publikující v anglickém jazyce především pro americký trh, Austrálii, Evropu a další.

MP3Lit.com již podepsala smlouvu o vzájemné spolupráci s AOL, Spinner.com, RioPort.com, RealNetworks a několika dalšími významnými společnostmi publikující e-hudbu na Internetu.

Váš názor Další článek: Ocenění pro společnost EXPERT & PARTNER

Témata článku: MP3, Audi, NAB, Mluvené slovo, Austrálie, Thomas, James Bond, Audio knihy, Spinner, Ciara


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 36

Lukáš Václavík
UWBIoTTechnologie
Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

** Notebooky s cenou do deseti tisíc korun jsou plné kompromisů ** Existuje několik modelů dobře použitelných pro nenáročné použití ** Vhodnou alternativou jsou tablety nebo repasované počítače

David Polesný | 94

David Polesný
Jak vybrat notebookNotebooky
Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

Archivovat data do cloudu, na HDD, SSD, DVD, nebo Blu-ray? Co je nejvýhodnější?

** Kam doma natrvalo uložit data? Vyplatí se ještě optická média? ** Jaké kapacity disků a médií má smysl koupit? ** Cenovou výhodnost si ukážeme na příkladech s 2TB úložištěm

Lukáš Václavík | 118

Lukáš Václavík
ZálohováníÚložištěPevné disky
Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle
Lidl buduje chytrou domácnost, propojí všechno se vším
Lukáš Václavík
LidlChytrá domácnostIoT

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5