Reklama

GuideVision: na cestě stát se nejlepší v Evropě

Česká firma zaměřená výhradně na ServiceNow se vyšvihla mezi přední partnery této platformy, plánuje další růst a hledá posily.
GuideVision: na cestě stát se nejlepší v Evropě

Když se česká firma GuideVision před rokem stala součástí korporace Infosys, obchodu za skoro miliardu se moc pozornosti nevěnovalo. Dnes je jasné jedno: tohle spojení zafungovalo perfektně a otevřelo oběma stranám nové možnosti. O GuideVision tak uslyšíme čím dál víc, a to nejen v Česku.

Díky specializaci na cloudovou platformu ServiceNow se GuideVision dostala do mimořádné pozice. Momentálně nenajdete v Evropě moc dalších firem, které by měly experty s tak detailním know-how pro tuto platformu a obecně pro oblast digitalizace firemních procesů a služeb. A díky tomu, že je nyní součástí Infosysu, může to GuideVision uplatnit u velmi prestižních zakázek.

Příkladem může být práce pro německého výrobce prémiových a luxusních automobilů Daimler, která představuje dokonce jeden z největších projektů v historii Infosysu. GuideVision zde zajišťuje integraci globálních IT služeb Daimleru se ServiceNow a nahrazení některých zastaralých systémů touto platformou.  Na českém trhu se firma podílela třeba na digitální transformaci jedné z největších bank, ČSOB, kdy ServiceNow posloužila jako páteř jejích IT služeb.

Přínosné spojení

Společné projekty s Infosysem dnes zabírají asi čtvrtinu firemních kapacit a podíl má dál růst. Během roční spolupráce bylo zahájeno 17 společných projektů a obě strany se spolu starají o 12 klientů (vedle širokého portfolia dalších zákazníků). Mezi další přínosy spojení patří začlenění produktu GuideVision SnowMirror do balíčku služeb Infosys ESM Café. Díky tomu se počet jeho předplatitelů meziročně zvedl o pětinu.

„V rapidním růstu chceme pokračovat. Naším cílem je stát se do roku 2025 předním konzultačním partnerem ServiceNow v Evropě a etablovat se jako vlajková loď Infosysu pro služby nad touto platformou,“ má jasno Radovan Krejčí, CEO GuideVision. 

Revoluce v korporacích

Digitalizace firemních procesů a zaměstnanecká zkušenost patří mezi hlavní strategické cíle dnešních korporací. Způsob, jakým lidé pracují ve firmách, v současnosti prochází obrovskou revolucí, což představuje pro GuideVision velký potenciál dalšího růstu. Díky ServiceNow můžou firmy přejít na inteligentní a automatizované řízení práce, vytvořit si chytřejší a propojenější pracovní prostředí. „Naší misí je pomáhat firmám v ulehčení a zpříjemnění práce zaměstnanců díky digitializaci, čímž získávají výraznou konkurenční vyhodu,“ shrnuje Radovan Krejčí.

Vzdělávání je prioritou

S plány na další růst úzce souvisí velké investice do rozvoje zaměstnanců GuideVision. Vzdělávání a profesní růst jsou tu nejvyšší prioritou. Proto ve firmě běží řada vzdělávacích programů, které umožňují lidem posunout se v kariéře novým směrem, včetně rozvoje tzv. měkkých dovedností. Samozřejmostí jsou technické kurzy zaměřené na ServiceNow vedené těmi nejlepšími experty.

„Najdete u nás pestrou směs lidí, od velmi zkušených po mladé, nicméně všichni se tu učí ode všech a vládne týmový duch. Přestože jsme už přes rok součástí nadnárodní korporace, atmosféra je pořád spíš rodinná,“ uzavírá Jiří Skála, jeden z klíčových zaměstnanců GuideVision a česká legenda ITIL.

  • GuideVision – ServiceNow Elite Partner
  • Založena 2014 Norbertem Nagym a Pavlem Müllerem, kteří stojí i za portálem HitHit
  • Od roku 2020 součástí Infosys
  • Pobočky: Praha, Varšava, Budapešť, Helsinky, Mnichov, Stockholm
  • 290 zaměstnanců
  • Průměrné hodnocení od zákazníků: 4.9 z 5
Klepněte pro větší obrázek

Zajímá vás kariéra v GuideVision? Prohlédněte si aktuální volné pozice na www.guidevision.cz/career.

Další článek: Razer už zase leze Logitechu do zelí, vyrobil novou myš a klávesnici do kanceláře

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaNavrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

Navrhli jsme si základní desku Bobík 32S2. Stálo to pár dolarů a za čtyři dny dorazila z Asie

** Dnes si ukážeme, že design tištěného obvodu zvládne i zelenáč ** Díky editoru EasyEDA si vystačíte s webovým prohlížečem ** Hotovou desku vyrobí hongkongský JLCPCB

Jakub Čížek
BastleníDIYPojďme programovat elektroniku
Dron Mojave je smrtící novinkou se 16 raketami Hellfire. Může operovat i z letadlových lodí

Dron Mojave je smrtící novinkou se 16 raketami Hellfire. Může operovat i z letadlových lodí

** Americká společnost General Atomics už delší dobu vyvíjí nový dron Mojave ** Ten je určený k operacím v komplikovaných a nebezpečných prostředích ** Plně vybavený Mojave se 16 střelami Hellfire vzlétne z dráhy o délce cca 300 metrů

Stanislav Mihulka
VojenstvíDrony
QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

** Čtvercový grafický kód usnadňuje život už mnoho let ** S rostoucí oblibou a využitím přibývá i podvodů ** Nejčastěji jsou podvody zaměřeny na podstrčení falešného kódu

Martin Miksa
PodvodQR kódBezpečnost
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda