Počítače | Paměti | DDR4

G.Skill nabízí DDR4 řady Trident Z Royal Elite s velmi nízkým časováním

Pro stavbu výkonného počítače je třeba myslet i na rychlost operačních pamětí, která je důležitá u řady profesionálních aplikací, avšak frekvence není všechno. Společnost G.Skill nyní uvedla nové modely operačních pamětí DDR4 s velmi nízkým časováním.

Série pamětí G.Skill Trident Z Royal Elite je k dispozici o frekvencích 3 600 MHz a 4 000 MHz, přičemž časování je velmi nízkých CL14. To ocení jak uživatelé s procesory od Intelu, tak i AMD.

Paměti obsahují kvalitní čipy od Samsungu (B-Die) a nechybí jim ani luxusní „diamantový“ design i s RGB podsvícením. Vybírat lze modely s rozvaděčem tepla ve stříbrné nebo zlaté verzi.

Modely s frekvencí 3,6 GHz a časováním 14-14-14-34 vyžadují napětí 1,45 V a budou se prodávat v rámci až 128GB sad s 8GB a 16GB moduly. Série s frekvencí 4 GHz má časování 14-15-15-35 při napětí 1,55 V. Tato verze bude v prodeji pouze v rámci 16GB a 32GB kitů.

Paměti se objeví v prodeji už během toho měsíce, ceny zatím neznáme.

Diskuze (1) Další článek: Česko bude mít další „Street View“. Apple už u nás fotí Look Around

Témata článku: Intel, AMD, Počítače, Samsung, Paměti, DDR4, Aplikace, Elite, Trident, Operační paměť, Časování, Počítač, Frekvence, Model, Paměť