Graphisoftu se začíná líbit na webu

Výrobce špičkového softwaru pro stavaře a architekty se dal dohromady s další firmou, Ebiconem, která se orientuje na internetové projekty.
Výrobce špičkového softwaru pro stavaře a architekty se dal dohromady s další firmou, Ebiconem, která se orientuje na internetové projekty. Výsledkem spolupráce má být společný projekt internetově orientované služby zaměřené na současné, ale i nové uživatele Grahisoftu.

Na Internet se dnes tlačí všichni a každý si chce v dosud ne úplně vykolíkovaném prostoru najít i ten svůj kousek. Někteří jdou do nových projektů doslova bezhlavě, ale to poznají dostatečně rychle. Druhým způsobem, který si zvolil právě Graphisoft, je aliance s firmou, která má v oblasti tvorby internetových projektů už značné zkušenosti. Graphisoft, přestože s hlavním stanem v maďarské Budapešti, je firma ambiciózní a dravá, přesto už několikrát ukázala značnou dávku rozvážnosti a opatrnosti.

Jakým přesně směrem půjde její spolupráce s Ebiconem, trochu překvapivě firmou z Německa a ne ze zámoří, se ukáže až u prvních projektů, každopádně ale půjde o internetové projekty s výraznou orientací na stávající produktové portfolio Graphisoftu, tedy architekturu a stavebnictví. Ještě malá poznámka k Ebiconu – tak to vypadá, že část z těch tisíců programátorů z východní Evropy nepocestuje na západ do Německa, ale spíš na druhou stranu, do Maďarska.

Váš názor Další článek: 324 tisíc za doménu epodpis.cz

Témata článku: Internet, Dávky, Opatrnost

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů