Google | Vyhledávače | Cestování

Google zakomponuje svůj plánovač výletů přímo do vyhledávače. V češtině ale bohužel stále není

Vyhledávač Google se stal nezbytným pomocníkem při vyhledávání informací při plánování výletů. A tak tomu Google vyšel naproti a před dvěma roky připravil aplikaci Your Trips, do které je možné ukládat všechny potřebné poznámky. Nyní se funkce z Your Trips začnou objevovat i přímo ve vyhledávači.

Novinkou jsou například relevantní tipy a rady přímo ve vyhledávači. Pokud si například koupíte letenky do zahraničí a poté ve vyhledávači budete hledat informace o městě, vyskočí vám rychlé tipy na zajímavá místa, restaurace a zábavu. Vyhledaná místa si pak můžete zařadit do Your Trips.

Vyhledávač a Your Trips jsou nyní obousměrně více provázány, což může ve finále skutečně nabídnout ušetřený čas. Ale v Česku máme zatím smůlu, protože aplikace není lokalizovaná. Pokud vám angličtina nevadí, dá se pro plánování dovolené využít. V jedné aplikaci pak budete mít objednávání letenek, booking hotelů, plány výletů i recenze a hodnocení jednotlivých míst po cestě.

Diskuze (2) Další článek: Největší sbírka rýže na světě má zajištěné trvalé financování

Témata článku: Google, Web, Internet, Vyhledávače, Mobilní aplikace, Cestování, Turistika, Ušetřený čas, PSH, Čeština, Plánování, Letenka, Vyhledávač, Plánovač, Výlet, Zajímavé místo, Aplikace, Nen, Česká republika, Tip, Zak, Rychlý tip

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači