Aplikace je designově krásná, ale proč mám 90% příspěvků ze Seznam zprávy kam obvykle nechodím? News.google se mi zobrazuje správně a zdrojů je dost.Děje se to ještě někomu?
U mě to samé, tudíž nepoužitelné...
... v kiosku play, jsem mel vyber zprav jak v ceskem tak anglickem jazyce. Ted se bohuzel k tem anglickym dostanu jen pres oblibene. Mozna je jen chyba mezi zidli a telefonem, ale kdyby nekdo vedet byl bych rad jak toto opravit. Diky. P.
Teď slučujou, příště zase budou rozdělovat. Pak zase rušit, a vytvářet nové. Google normálka. Jinak ta stará aplikace Zprávy, tu kterou jakože sloučili, ale ve skutečnosti zabili, byla zdaleka nejlepší. Jednoduchá a použitelná. Škoda.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.