Google | Překladač | Material Design

Google překladač se naučil překládat celé dokumenty. A také má na webu nový design

Google si opět přichystal redesign další služby a tentokrát se dostal na řadu Překladač. Ten ale kromě nového responsivního Material designu získal i nové funkce, a to především možnost nahrání celého souboru k přeložení. Novou verzi Google zapnul již všem účtům.

Hlavním rozdílem, jak to u posledních redesignů od Googlu bývá, je převládající bílá barva. Výběr jazyků je nyní umístěn v plovoucím boxu uprostřed stránky, historie a vyhledávání se přesunulo do pravé boční lišty, kterou vyvoláte klepnutím na tlačítka dole na stránce.

Klepněte pro větší obrázek
Celému vzhledu vládne bílá, konečně ale zapadá mezi ostatní Google služby.

Mnohem zajímavější je ale nová možnost nahrání dokumentu, podporovány jsou formáty doc, docx, odf, pdf, ppt, xls a další. Ten Google přeloží a zobrazí v čistém textu na samostatné stránce, odkud jej lze snadno vykopírovat. Bohužel zde ale chybí jakékoliv nastavení či alespoň náznak rozhraní, třeba se ale dočkáme později.

Jak přeložit do češtiny internetové stránky?

Diskuze (10) Další článek: Chytré už jsou i legíny na jógu. Díky senzorům vás budou při cvičení opravovat

Témata článku: Google, Web, Překladač, Překladače celých vět, Material Design, Celý vzhled, Internetová stránka, Stránka, Celý dokument, Celý soubor, Klepnutí, Nová funkce, Dokument, Nahrání, Nová verze, Čistý text, Nový design, Hlavní rozdíl, Samostatná stránka, Nová možnost


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů