Mapy Google | Mapy

Google má nové letecké snímky Brna. Dejte nám vědět, jestli i vašeho města

Google má nové letecké snímky Brna. Dejte nám vědět, jestli i vašeho města

V mapách od Googlu se objevily nové letecké snímky přinejmenším některých částí Česka. Například v případě Brna se jedná o snímky pořízené v průběhu loňského roku – pravděpodobně v průběhu loňského léta.

Aktualizováno: S pomocí čtenářů jsme odhadli datum na 18. srpen 2019. Pravděpodobně okolo 13:00.

Google přímo neuvádí, které oblasti má čerstvě pořízené a datum nezjistíte ani z patičky webu. Ta sice udává generický popisek „Snímky ©2020,“ rok se ale vždy vztahuje k tomu aktuálnímu a nic nevypovídá o skutečném stáří.

Klepněte pro větší obrázek
Areál bývalé Vlněný na Googlu (2019) a Mapy.cz (2018)

Podívejte se tedy na mapy od Googlu a zkuste nám i ostatním napsat do diskuze, zdali ve svém městě poznáte, jestli má Google nové snímky, případně jestli jsou alespoň novější než v případě Mapy.cz.

Diskuze (17) Další článek: Čištění Facebook Messengeru dokonáno: příběhy na prvním místě, chatboti ustupují

Témata článku: Google, Web, Mapy Google, Mapy, Brno, Kartografie, Letecký snímek, Snímek, Průběh, Město, Mapa, Česká republika, MÉST, Část Česka, PopisekYoutuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika
NÁVOD: Jak nainstalovat Windows 11 (a proč to raději nedělat)
Vladislav Kluska
Windows 11Windows Insider