Google | Sociální sítě

Google Keen je takový jednodušší Pinterest. Dáváme mu maximálně rok

Google se na svém blogu pochlubil novou aplikací Keen, za kterou stojí jeho inkubátor Area 120. Nemá nic společného se stejnojmennou (a chráněnou) značkou bot, ale naopak se snaží svou cestou napodobit Pinterest a zapomenutý úlet od Microsoftu jménem So.cl.

Po přihlášení si vytvoříte jakýsi chlívek, který pojmenujete třeba Kalkulačky. Aplikace poté dohledá konkrétní témata, která souvisejí s kalkulačkami. Některá z nich si vyberete a v chlívku se objeví obrázková šachovnice opravdu ve stylu Pinterestu s odkazy na stránky.

Tuto strojově zpracovanou nabídku můžete ručně organizovat a samozřejmě i přidávat vlastní položky. Do hotového chlívku můžete pozvat další uživatele, případně jej sdílet.

Klepněte pro větší obrázek
Keen je odkladiště na oblíbené odkazy

Keen by mohl pomoci s organizací práce na školním projektu, nebo při týmové domluvě, nejedná se však o první službu tohoto druhu (viz propadák So.cl postavený na Bingu) a tuto oblast opravdu pevně ovládá velmi populární Pinterest.

Moc šancí proto Keenu nedáváme a tušíme, že to bude skvělý adept na některý z příštích jarních úklidů.
 

Diskuze (8) Další článek: Ženy si vybírají muže, ale jejich vajíčkům se spermie partnerů líbit nemusí

Témata článku: Google, Microsoft, Sociální sítě, Web, Pinterest, Vyhledávače, Bingo, Chlívek, Kalkulačka, KeenTaková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment