Google | G Suite | Google+

Google+ je mrtvé, přivítejte Currents. Podívejte se, jak vypadá služba, kterou nikdo nechce

Sociální síť Google+ již finálně ukončila svůj provoz, Google ale všechny firemní uživatele převedl na jejího nástupce. Currents má všechny funkce svého předchůdce s lehce pozměněný designem, velké změny se tu ale nekonají.

Je tak otázkou, zda si své uživatele vůbec najde. Google zde cílí na firmy, kterým chce poskytnout firemní nástroj pro komunikaci ve skupinách a možnost publikovat příspěvky podobně, jako třeba funguje Facebook for Work.

Currents jsou aktuálně dostupné pouze pro uživatele v rámci firemního programu G Suite a pro běžné uživatele se nechystají. Zde Google snahy o vlastní síť opustil již dávno a zaměřuje se spíše na jiné služby a hlavně YouTube.

Diskuze (6) Další článek: Restaurace posuzuje kvalitu tuňáka pomocí aplikace. Ušetří hromadu peněz

Témata článku: Google, Software, Sociální sítě, YouTube, Internet, Komunikace, Design, G Suite, Google+, Jak, Služba, Nástroj, Sociální síť, UživateléJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy